در خیابان پاسداران بالاتر از چهار راه پاسداران به جایی برای صرف غذا و لبخند زدن می رسید.

لطفا لبخند بزنید

کافه رستوران لبخند با فضایی گرم و صمیمی علاوه بر این که شما را به صرف غذایی لذیذ میخواند، شما را به لبخند زدن نیز دعوت می کند. قبل از ورود به فضای صمیمی رستوران باید لبخند بزنید تا به شما اجازه ی ورود داده بشود.

رستوران دارای تم قرمز رنگ است و لامپهای قرمزی که برای سالهای دور هستند در تزئینات رستوران خودنمایی می کنند.میز و صندلی کافی شاپ به رنگ مشکی و قرمز  است که در این فضای قرمز بسیار شیک و زیبا به نظر می رسد.

رستوران لبخند
از فضای زیبا و صمیمی کافه رستوران لبخند که بگذریم به غذاهای لذیذ می رسیم که لبخند رضایت را بر روی لب مشتریها می نشانند.ساندویچ مرغ خانگی در این رستوران بسیار معروف است و به مشتریهای خوش سلیقه ی رستوران پیشنهاد می شود. مرغ در اینجا در سس کره پخته می شود و طعم ساندویچهای لذیذ خانگی را تداعی می کند.

به غیر از سانویچ مرغ که بایستی حتما امتحان شود می رسیم به پاستا و پیتزایی که در این رستوران سرو می شود. تمامی غذاها با مواد با کیفیت تهیه می شوند و این موضوع به لذیذ بودن آنها اضافه می کند.

نکته ی جالب توجه درباره ی رستوران لبخند ظروف چینی ای است که غذاها در آنها سرو می شوند.اینجا از ظروف یک بار مصرف هیچ خبری نیست.به علاوه پرسنل با لبخند از شما پذیرایی می کنند دارای حس شوخ طبعی هستند که باعث گرم و شاد شدن فضای رستوران می شود.