رستورانهای مختلفی در تهران ساخته شده است که هر کدام ویژگی منحصر به فردی دارد که مزیت محسوب میشود تا گوی سبقت را از رقیب بدزدند و در جایگاهی بالاتر از آنها قرار بگیرند. امروز قصد داریم رستورانی را به شما معرفی کنیم که بسیار زیباست و چشم انداز بسیار زیبایی دارد. نام این رستوران، باغ رستوران تشریفات کیهان است.

معرفی رستوران : باغ رستوران تشریفات کیهان

باغ رستوران تشریفات کیهان به تازگی تاسیس شده است و روزهای ابتدایی تولدش را جشن میگیرد. این رستوران که در تهران، الهیه، خیابان مریم شرقی، خیابان مهدیه، انتهای کوچه لسانی قرار گرفته است، دارای فضای بسیار دلنشین و صمیمی است که میز و صندلی های فضای آزاد آن در کنار استخری که آب نماهای فعالی دارد چیده شده اند. فضاهایی هم برای کسانی که دوست دارند در محیطی سر بسته غذا بخورند در وسط باغ تهیه شده است . در این باغ رستوران، دو سالن با ظرفیت پذیرایی از 75 نفر و دو سالن با ظرفیت پذیرایی از 200  نفر از مراجعین ساخته شده است و باغ آن میتواند تا سقف 150 نفر را سرویس دهی کند.
به این رستوران که میروید اصلا نگرا جای پارک نباشید چرا که پارکیگ اختصاصی رستوران میتواند 30 دستگاه اتوموبیل را در خود جا دهد.

باغ رستوران تشریفات کیهان

باغ رستوران تشریفات کیهان

باغ رستوران تشریفات کیهان

باغ رستوران تشریفات کیهان

این رستوران در زمره ی رستورانهایی با منوی غذایی با قیمت متوسط کمی رو به بالا قرار میگیرد که 10 درصد به عنوان حق سرویس و 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده بر صورت حساب افزوده میشود.
استفاده از مواد اولیه مرغوب و تهیه ی آنها به صورت روزانه، طبخ غذاها با کیفیت عالی و طعم فوق العاده، پخت نان آن هم در داخل رستوران و تنوری، در کنار فضایی دلپذیر و آلاچیق های زیبا، صرف شام در این رستوران را منحصر به فرد میکند.
شما میتوانید همه روزه از ساعت 12 الی 15:30 و 20 الی 23 به این رستوران مراجعه کنید و از طعم لذیذ غذاهای آن بچشید.

منو باغ رستوران تشریفات کیهان

منو باغ رستوران تشریفات کیهان