تا هوا سرد نشده است بهتر است لذت صرف غذا در فضای باز را از دست ندهید ، آن هم در یک باغ زیبا که سرآشپز آن غذاهای بسیار خوشمزه ای را برایتان آماده میکند . رستورانی که امروز قصد معرفی آن را داریم، باغ رستوران نگارستان است که در دو وعده ی شام و نهار از مهمانانش به بهترین شکل ممکن پذیرایی میکند .
این باغ رستوران، محیط بسیار جذابی دارد، آب و هوای مناسبی دارد و چشم اندازی که در حین ذاخوردن در اختیارتان قرار میدهد، بسیار دلچسب است. در این باغ دو تالار وجود دارد که ظرفیت پذیرایی از 400 نفر را دارد که البته این باغ تالار میتواند میزبان مراسم های شما نیز باشد .
آلاچیق هایی نیز در این باغ تعبیه شده است که ظرفیت پذیرایی از 60 نفر را دارد و مناسب برگزاری مراسم های تولد است که میتوانید از آتش بازی نیز بهره ببرید .
باغ این رستوران 40 هزار متر وسعت دارد و حوضچه ای با آبنمای بسیار زیبا در کنار طبیعت روح بخش، یک شب متفاوت را برایتان رقم خواهد زد . حتی در این باغ زمین بازی برای کودکان شما وجود دارد که میتوانند در آن به تفریح بپردازند. این رستوران 10 درصد حق سرویس و 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده از مشتریان دریافت میکند.
برای صرف غذا در این باغ رستوران میبایست به شهران ، بلوار کوهسار ، کوچه دانش ، پلاک ۱۹ ، باغ رستوران نگارستان بروید.

باغ رستوران نگارستان

باغ رستوران نگارستان

باغ رستوران نگارستان

باغ رستوران نگارستان

باغ رستوران نگارستان

باغ رستوران نگارستان