در فصل بهار، بسیاری از افراد دوست دارند در رستورانی غذای خوشمزه بخورند که طراحی آن رستوران، با استفاده از آلاچیق هایی در محیطی باز صورت گرفته باشد.

چرا؟ چون هوا بسیار مطلوب است و درختان و گیاهان سبز شده اند و حسابی محیط را برای تجربه ی یک روز یا شب خوب فراهم می کند.

اینبار قصد داریم تا سری به چند تا از باغ رستوران های زیبا اصفهان بزنیم تا در صورتی که به این شهر سفر می کنید، بتوانید علاوه بر گشت و گذار در جاذبه های گردشگری شهر، از طراحی رستوران های زیبای اصفهان که دارای فضای باز هستند، لذت ببرید. با ما باشید تا شما را با این رستوران ها آشنا کنیم.

بهترین باغ رستوران های زیبای اصفهان

باغ رستوران شب ‌نشین اصفهان

باغ رستوران شب ‌نشین اصفهان

باغ رستوران شب ‌نشین اصفهان

همان طور که از نام این رستوران پیدا است، رستوران شب نشین، می تواند برای شب نشینی ها گزینه ای بسیار مناسب باشد. اگر به اصفهان سفر کنید و از اصفهانی ها بخواهید که یک رستوران فوق العاده به شما معرفی کنند، مطمئن باشید که نام این رستوران را حتما از زبان آن ها خواهید شنید.

طراحی و معماری این رستوران، چیزی شبیه به باغ ها و بناهای چینی است. دیوارهای باغ رستوران شب نشین اصفهان همانند دژ های چینی است، داخل آن چندین جوی آب روان است و دارای آسیاب های آبی است که محیط را بسیار دلنشین کرده اند.

کسانی که از مدت ها قبل مشتری این رستوران بوده اند، می گویند که پیش تردر رستوران شب نشین، غذاهای چینی نیز سرو می شده است تا با حال و هوای محیط همخوانی داشته باشد. اما از آن جایی که از این غذاها، آن چنان که باید و شاید استقبال نشد، غذاهای چینی از منوی رستوران حذف و انواع کباب ها و غذاهای ایرانی جایگزین آن ها شد.

امروز کمتر کسی وجود دارد که از این رستوران راضی نباشد. به جرات می توان گفت بیشتر کسانی که ر این رستوران غذایی میل کرده اند، از آن احساس رضایت داشته اند. کیفیت و طعم غذا به همراه محیط فوق العاده اش، این رستوران را به یکی از محبوب ترین رستوران های اصفهان تبدیل کرده است و سبب شده تا مشتریان مجددا برای صرف غذا، به این رستوران مراجعه کنند.

رستوران شب نشین اصفهان در بلوار آتشگاه، بعد از کوه آتشگاه قرار گرفته است.

باغ رستوران سه کاج

باغ رستوران سه کاج

باغ رستوران سه کاج

این باغ رستوران، یکی از بزرگ ترین و معروف ترین باغ رستوران های اصفهان است که دارای محیطی زیبا است. محوطه ی بیرونی این رستوان دارای فضایی سرسبز است که حوضی زیبا آن به آن جلوه ی بیشتری می بخشد.

در این رستوران فضای سر بسته هم وجود دارد که مراجعین در صورت تمایل می توانند غذای خود را در آن مکان میل کنند، اما ت وقتی هوا لطیف و بهاری است، چرا در محیط سر بسته غذا میل کنید!
با تمام زیبایی محیط باز این رستوران، نمی توان از طراحی داخلی رستوران در فضای سر بسته چشم پوشی کرد. سالن رستوران به سبک بناهای تاریخی طراحی شده است و با اشیا و صنایع دستی تزئین شده است.

در این رستوران شما با منویی متنوع رو به رو خواهید شد که در آن از انواع کباب ها و غذاهای ایرانی گرفته تا استیک و پیتزا می توانید سفارش دهد.

در باغ رستوران سه کاج می توانید بعد از غذا با چای از خودتان پذیرایی کنید، همچنین موسیقی زنده‌ای که در فضای بیرونی رستوران اجرا می‌شود اوقات خوبی را برایتان خواهد ساخت.
این رستوران در خیابان امام خمینی خیابان بسیج شهر اصفهان قرار گرفته است و می تواند شبی رویایی برای شما و همراهانتان بسازد.

باغ رستوران فانوس اصفهان

باغ رستوران فانوس اصفهان

باغ رستوران فانوس اصفهان

باغ رستوران زیبای دیگری که در اصفهان وجود دارد و شما می توانید در سفر خود به این شهر فوق العاده از غذای آن لذت ببرید، باغ رستوران فانوس است.

این رستوران دارای فضایی صمیمی است که غذا در آن با قیمتی مناسب سرو می شود. البته باید بگوییم که در این باغ رستوران، غذا بدون برنج سرو می شود، حتی انواع کباب ها. مراجعین و مشتریان این رستوران می گویند دیزی و جوجه کباب با استخوان این رستوران حرف ندارد.

باغ رستوران بید سبز

باغ رستوران بید سبز

باغ رستوران بید سبز

باغ رستوران بید سبز از رستوران‌هایی است که هم فضاهایش خوب است و هم قیمتهایش مناسب. بیشتر افراد برای خوردن کباب‌ به باغ رستوران‌ها می‌روند. باغ رستوران بید سبز در منوی خود، علاوه بر انواع کباب‌ها غذاهایی مثل استیک، ماهی، کشک بادمجان و خورشت ماست هم دارد. اگر قصد سفر به این شهر زیبا و تاریخی را دارید، در سفرتان خورشت ماست را که یکی از غذاهای سنتی این شهر است امتحان کنید. شما می توانید این رستوران را جاده اصفهان-شیراز، ابتدای جاده فکا، بین تقاطع اول و دوم بیابید.

سایر باغ رستوران های اصفهان

علاوه بر باغ رستوران های فوق، رستوران های بسیار زیبای دیگری نیز در اصفهان وجود دارد که می توانید انواع غذاهای خوشمزه را در محیطی فوق العاده نوش جان کنید.

به عنوان مثال باغ رستوران ارگ در اصفهان، جاده نجف‌آباد، بلوار آتشگاه، سه کیلومتر بعد از سه‌راه درچه، ورودی کوشک، باغ رستوران خان نشین در اصفهان، ۳ کیلومتر بعد از شماره گذاری، جنب کیوسک پلیس، قبل از پمپ بنزین مرق، انتهای کوی مطهری، باغ رستوران دارچین در اصفهان، اتوبان ذوب‌آهن، خروجی پل کلیشاد، بعد از نمایندگی ایران خودرو(فودلند)، باغ رستوران همنشین در اصفهان، خیابان سعادت آباد، بعدازچهاراه فرایبورگ، جنب هوانیروز، باغ رستوران آلاچیق، جاده اصفهان-شیراز، ۳ کیلومتر بعد از شماره‌گذاری، مقابل جاده فکا، خیابان شهید بهشتی قرار گفته اند که شما می توانید در سفر خود به اصفهان یکی از آن ها را انتخاب کنید.

درست است که در اصفهان، انواع و اقسام هتل ها وجود دارد که دارای رستوران های مختلف هستند و شما می توانید بدون دغدغه، غذای خود را سفارش دهید و میل کنید، اما حیف نیست در سفر به این شهر زیبا، تجربه ی صرف غذا در زیباترین رستوران های شهر که در محیطی دل پذیر قرار گرفته اند را از دست دهید.

درست است که برخی از این رستوران ها گران هستند، اما شاید بد نباشد با مدیریت کردن هزینه های خود، حتما در یکی از این رستوران های زیبا یک غذای با کیفیت میل کنید و سفر خود به اصفهان را برای همیشه، ماندنی کنید.