اگر یک توریست که به منظور گردشگری به ایران آمده باشد و از شما بخواهد یک غذای خوشمزه به او معرفی کنید ، پاسخ شما قطعا چلو کباب با دوغ محلی و مخلفات خواهد بود . در تهران ، رستورانهای مختلفی وجود دارند که این غذای خوشمزه را سرو میکنند ، رستورانهای خوبی در فرحزاد ، رستوران های درکه و دربند و بسیاری دیگر از رستورانهای سنتی تهران ! حتی در چلوکبابی های تهران که اصلا مخصوص این کار پدید آمده اند هم کباب های بسیار لذیذی سرو میشود . اما امروز ما از شما دعوت میکنیم که با یک رستوران سنتی در خیابان سهروردی تهران آشنا شوید که کباب های خوشمزه ای سرو میکند . نام این رستوران ، رستوران سنتی دلنوازان است.

با رستوران دلنوازان بیشتر آشنا شوید .

این رستوران در خیابان سهروردی شمالی، بالاتر از خیابان شهید بهشتی، پلاک 553 ساخته شده است و دارای ظرفت پذیرایی از 70 نفر میباشد . درست است که این رستوران را نمیتوان رستوران سنتی بزرگی دانست ، اما فضای آن بسیار گرم و صمیمی است . رستوران دلنوازان به وسیله ی تخت های چوبی سنتی رستوران چیده شده است و موسیقی سنتی حین صرف غذا در فضا طنین انداز میشود .
در حوالی این رستوران جای پارک به راحتی یافت میشود و حتی شما میتوانید با رفتن به این رستوران ، از منوی کافی شاپ آن در یک فضای سنتی خوراکی های مورد علاقه ی خود را سفارش دهید .
رستوران دلنوازان همه روزه از ساعت 10 الی 23:30 به خدمت رسانی به مشتریانش مشغول است و شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 86031904 الی 08 تماس حاصل کنید.

رستوران دلنوازان

رستوران دلنوازان

رستوران دلنوازان

رستوران دلنوازان

رستوران دلنوازان

رستوران دلنوازان