همیشه این امکان وجود ندارد که به یک رستوران و کافی شاپ بروید و روی کاناپه ی راحت رستوران و صندلی بار فست فود بشینید و سفارش لذیذتان را میل کنید. گاهی مجبور می شوید به نزدیکترین رستوران و فست فود محل سکونت یا محل کارتان زنگ بزنید و غذا سفارش بدهید. این نیاز سبب شده است تا سایتها و اپلیکیشنهای سفارش غذا برای رفاه حال بیشتر مردم پا به عرصه ی وجود بگذارند. یکی از همین سایتهای سفارش غذا سایت چنگال است.

سایت سفارش غذای چنگال

سایت سفارش غذای چنگال

سایت چنگال نام تجاری شرکت ایده نگر باربد تجارت است که چند وقتی است از شروع فعالیتش می گذرد و توانسته در این مدت کم دل مردم جای باز کند. این سایت در حال حاضر رستورانها و فست فودهای تهران را پوشش می دهد و شما می توانید به راحتی و با صرف کمترین وقت از نزدیکترین رستوران و فست فود محلتان غذا سفارش بدهید.

خوشبختانه رستورانهای خوبی نظیر رستوران دیدنیها، رستوران ملاصدرا، پیتزا هات، رستوران گلیانه و بسیاری از بهترینهای تهران در این سایت عضو هستند که شما می توانید از آنها به صورت آنلاین غذا سفارش بدهید.

برای سفارش غذا از طریق سایت چنگال ابتدا وارد وبسایت آن شوید. سپس محله ی مورد نظر را انتخاب کنید و بگذارید تا فهرست رستورانها و فست فودهای نزدیک شما بار گذاری بشود. سپس گزینه ی مورد نظرتان را از فهرست انتخاب کنید. پس از اینکه روی رستوران کلیک کردید می توانید منوی رستوران، دیدگاه کاربران و اطلاعات رستوران را مشاهده کنید و پس از بررسیهای لازم به قسمت منوی رستوران بروید و از منو غذای خود را انتخاب و به سبد خرید اضافه کنید. پس از آن باید تایید نهایی را بزنید تا ثبت نهایی سفارش هدایت بشوید.

در این صفحه باید اطلاعات کاربری خود و روش پرداخت را تعیین کنید تا پس از تایید نهایی سفارش، در کمترین زمان سفارش را درب منزل یا محل کارتان تحویل بگیرید.

اما چرا با چنگال غذا سفارش بدهیم؟

در سایت چنگال موارد زیر در پاسخ به این سوال آورده شده است:

 1. راحت ترین راه برای پیدا کردن رستورانهای اطرافتان
 2. دسترسی به بانک اطلاعاتی همه رستوران های تهران، منوها، قیمت ها و ساعت کاریشان
 3. افزایش حق انتخاب شما برای سفارش غذا
 4. امکان دیدن منوی چندین رستوران و مقایسه آنها با یکدیگر
 5. امکان سفارش غذاهای متنوع از چندین رستوران
 6. امکان خواندن نظرات مشتریان قبلی از رستوران و غذاهایش
 7. سفارش غذا بدون معطلی از رستوران‌های معروف و شلوغ
 8. سفارش غذا در کمترین زمان و تنها در 4 مرحله
 9. امکان پرداخت هزنه غذا به روش های مختلف (آنلاین, نقدی و اعتباری)
 10. یکسان بودن قیمت منوی رستوران ها با سایت
 11. با خبر شدن از رستورانهای جدید در اطراف محل زندگی و کارتان
 12. آگاهی از تخفیف رستوران ها
 13. استفاده از کدهای تخفیف که به مناسبتهای مختلف به کاربران اهدا می شود

لازم به ذکر است سایت چنگال یک اپلیکیشن خوب و کاربردی هم برای استفاده توسط گوشیهای موبایل اندرویدی دارد که می توانید از طریق بازار و گوگل پلی دانلود و نصب کرده و به راحتی از آن استفاده بکنید.

اپلیکیشن سفارش غذای چنگال

اپلیکیشن سفارش غذای چنگال