ایرانی ها علاقه زیادی به سفر ترکیه دارند از این رو بدیهی است که در شهرهای مشهور ترکیه از جمله استانبول کسب و کارهای ایرانی مرتبط با توریسم رواج داشته باشند. از جمله این موراد می شود به رستوران ها و هتل های ایرانی که در استانبول فعالیت دارند اشاره کرد.

بیشتر بخوانی: خرید میز رستورانی ارزان

بهترین رستوران های ایرانی استانبول را اگر بشناسید بدون شک در سفر به این شهر زیبا به کارتان خواهد آمد. خصوصا اگر گردشگری حلال که شامل رعایت دستورات اسلامی در تهیه غذا و … می شود مورد توجه تان باشد. بهتر است به رستوران های ایرانی مراجعه کنید.

در ادامه چند مورد از برترین رستوران های ایرانی که در استانبول فعالیت دارند را معرفی خواهیم کرد.

رستوران ریحون

رستوران ریحون؛ بهترین رستوران های ایرانی استانبول

رستوران ریحون؛ بهترین رستوران های ایرانی استانبول

از برترین رستوران های ایرانی و بسایت تریپ ادوایزر می باشد و سبک منوی رستوران غذاهای ایرانی، حلال، استیک و آسیای میانه می باشد. وعده غذایی این رستوران ناهار و شام خواهد بود. اگر می خواهید در کشوری دیگر وارد رستورانی شوید که احساس کنید در ایران هستید، پس رستوران ریحون را از دست ندهید. در این رستوران امکان رزرو و غذای بیرون بر وجود.

آدرس: ترکیه، استانبول، خیابان ینی کارسی شماره 8، محله توم توم

رستوران نایب

رستوران نایب

رستوران نایب

سبک منو رستوران غذاهای ایرانی می باشد. وعده غذایی این رستوران شامل صبحانه و شام است. اگر به دنبال یک رستوران سنتی هستید و دلتان می خواهد در رستورانی بشینید که پخش موسیقی زنده داشته باشد و در کنار صرف غذای ایرانی از موسیقی لذت ببرید پس رستوران نایب را از دست ندهید.

آدرس: ترکیه، استانبول، فاتح، آکسارای، میدان فندک زاده، خیابان ملت

رستوران آسمان

رستوران آسمان

رستوران آسمان

سبک منوی رستوران غذاهای ایرانی می باشد. وعده های غذایی این رستوران شامل ناهار و شام خواهد بود. رستوران آسمان یکی از رستوران های باکیفیت ایرانی و با قیمتی مناسب در استانبول است.

برای رفتن به این رستوران که یکی از برترین رستوران های ایرانی استانبول است، شما می توانید راحت با ماشین خودتان یا تاکسی به بلوار آتاتورک استانبول بروید.

آدرس: ترکیه، استانبول، فاتح، آکسارای، بلوار آتاتورک، شماره 158