کسانی که با خرید تور دبی، به این شهر مدرن و زیبا سفر می کنند، می توانند غذاهای خوشمزه ای را میل کنند که طعم بسیار خوبی دارند. در دبی انواع و اقسام رستوران ها وجود دارد، از رستوران های ساده و صمیمی گرفته تا مکان هایی که به بهترین دکوراسیون داخلی رستوران مجهز شده اند. اما در تمامی آن ها می توان انواع و اقسام غذاهای خوشمزه را میل کرد که یکی از این غذاهای خوشمزه، شاورما است.

هر مسافر دبی که به این شهر سفر می کند، حتما برای یکبار هم که شده باید شاورما را امتحان کند. شاورما ساندویچ بسیار خوشمزه ای است که درون آن از تکه های گوشت آبدار و سیبز مینی سرخ شده پر می شود و درون نان پیتا قرار می گیرد. این غذا را می توان در اکثر رستوران های دبی یافت. اما کدام رستوران های دبی بهترین شاورما را درست می کنند؟ با ما باشید تا به معرفی بهترین رستورانهایی که شاورما سرو می کنند، بپردازیم.

برای خوردن بهترین شاورما به این رستوران ها بروید.

رستوران بلاد الشام

این رستوران یکی از بهترین رستوران ها برای خوردن شاورما در دبی است. جالب است بدانید که این رستوران دارای شعب مختلفی در سطح شهر است، این یعنی بعد از سفر به دبی برای خوردن شاورما در این رستوران دچار مشکل نخواهید شد. شاورما مرغ این رستوران با سس تاهینی و سس سیر خامه ای آن زبانزد است. پس اگر به دبی سفر کردید، حتما شاورما این رستوران را امتحان کنید.

رستوران بلاد الشام

رستوران بلاد الشام

 

رستوران اوپریشن فلال

اشتباه نکنید، اینجا رستورانی نیست که فقط فلافل سرو می کند، بلکه شاورماهای آن فوق العاده است. بسیاری از افرادی که به دبی سفر می کنند برای خوردن شاورماهای این رستوران، سر و دست می شکنند.

رستوران الصفدی

این رستوران، یکی از رستوران های گران دبی است اما اطمینان خواهید داشت که در محیطی دنج و بسیار آرام می توانید غذاهای خوشمزه ای میل کنید که یکی از آن ها، شاورما است که به سبک بریانی و با برنج سرو می شود. طعم این شاورما را در رستوران الصفدی فراموش نخواهید کرد.

رستوران الصفدی

رستوران الصفدی

 

رستوران الحلب

رستوران بعدی، رستوران الحب است که در آن شما با محیط جذابی رو به رو خواهید شد که طعم اصیل غذاهایش، هوش از سرتان خواهد برد. در میان غذاهای بسیار خوشمزه این رستوران، شاورما حرف اول را می زند.

غذاخوری آن دی وود

نام این رستوران عجیب است، عجیب تر این است که این رستوران که شاورماهای خوشمزه ای سرو می کند، فاقد میز و صندلی های رستورانی است. یعنی باید این ساندویچ خوشمزه را سفارش دهید و حین قدم زدن و یا نشستن در پارک میل کند. باید بگوییم که شاورماهای این رستوران بسیار ترد است و سیب زمینی هایش فوق العاده خوب درست می شوند. اینجا هم یکی از بهترین گزینه ها برای صرف شاورما است.

شاورماما

و اما رستورانی که هم نام با نام این غذای خوشمزه است. شاید بهترین شاورما را در این رستوران درست می کنند، چرا که برای تهیه این غذا ،از 24 ساعت قبل گوشت را در سس و ادویه های خوشمزه می خوابانند تا حسابی طعم بگیرد. این رستوران را می توانید در پشت امارات مال پیدا کنید و با مترو به راحتی به آن دسترسی پیدا کنید.

این ها رستوران هایی هستند که می توانید این ساندویچ خوشمزه را با طعم بی نظیرش میل کنید.