در سراسر دنیا سفر به قاره اروپا یکی از جذاب ترین انتخاب های برای گشت و گذار است. به خصوص که فصل پاییز هم باشد و در روزهای رنگی سفر کنید. مسافرانی که با خرید تور اروپا پاییز 97 قصد دارند از این قاره فوق العاده دیدن کنند، می توانند خود را برای یک شکم گردی حسابی هم آماده کنند. ما در این مطلب قصد داریم به معرفی بهترین غذاهای خیابانی اروپا بپردازیم. با ما همراه باشید.

بهترین غذاهای خیابانی اروپا

سوسیس کاری

سوسیس کاری

سوسیس کاری

این غذا یکی از غذاهای خیابانی آلمان است و مسافرانی که به برلین سفر می کنند، می توانند این غذای خوشمزه را امتحان کنند. برای درست کردن سوسی کاری، سوسیس را به قطعات کوچک تقسیم می کنند و آن را با سس قرمز و پودر کاری مخلوط می کنند و سرخ می کنند. این غذا با سیب زمینی سرخ کرده سرو می کنند.

نان حلقوی

نان حلقوی

نان حلقوی

غذای بعدی که می توانید در خیابان های یونان بیابید، نان حلقوی است. این غذای خیابانی در واقع نوعی نان حلقوی کنجدی است که برخی ها آن را با پنیر میل می کنند. طعم آن بسیار خوشمزه است و اندکی شیرین است و یکی از میان وعده های لذت بخش محسوب می شود.

 

استریت کرپس

استریت کرپس

استریت کرپس

این غذا، غذای خیابانی است که در فرانسه یافت می شود. مسافران می توانند استریت کرپس را از دکه ها و گاری های چرخدار فرانسه بخرند. این غذای خیابانی لذیذ و خوشمزه از گوشت و سبزیجات تازه تهیه می شود.

 

لانگوس

لانگوس

لانگوس

این غذای خیابانی برای مجارستان است و مسافران می توانند لانگوس را در بوداپست بیابند. در واقع لانگوس یک اسنک ارزان است که طم بسیار خوبی دارد.

تونبرودزرول

تونبرودزرول

تونبرودزرول

تونبرودزرول غذای خیابانی سوئدی است و چیزی شبی به ساندویچ لقمه است. این غذا از سوسیس، کره، پنیر و سبزیجات سالاد درست می شود که همه ی آن ا را درون نان گرد و مسطحی می ریزند و آن را رول می کنند.