امروز می خواهیم رستورانی معرفی کنیم که برای خیلی ها تم فضای رستوران، یادآور خاطراتی قدیمی و شیرین است. رستوران گرند هتل شبیه به ساختمان های قدیمی پنجاه – شصت سال پیش است و حال و هوایی خاص دارد.
گرند هتل جایی دنج و منحصر به فرد برای یک قرار خاص و ویژه است. به تهران پنجاه سال پیش وارد شوید و ساعاتی پرخاطره را سپری کنید. شما می توانید با رفتن به رستوران گرند هتل از لوکیشن بسیاری از فیلم های محبوب تان دیدن کنید.

شهرک سینمایی

شهرک سینمایی

این رستوران که در کیلومتر 15 جاده مخصوص کرج انتهای کارخانه سایپا خیابان 55 شهرک سینمایی غزالی قرار دارد، به سادگی از طریق اتوبان های مختلف قابل دسترسی است.
منوی رستوران به غذاهای سنتی ایل ایرانی اختصاص دارد و بهترین و اصیل ترین بختیاری و قشقایی را می توانید در اینجا نوش جان کنید.
فضای رستوران با میز و صندلیهای غذاخوری به سبکی قدیمی آراسته شده اند. آنقدر فضا بزرگ است که بخشی هم به سبک و سیاق سفره خانه های قدیمی تزیین شده است.

 

رستوران گرند هتل

رستوران گرند هتل

رستوران گرند هتل

رستوران گرند هتل

از نظر قیمتی، سطح رستوران متوسط است. مثلا برای یک پرس کباب بختیاری، بلغاری یا قشقایی باید 18000 تومان پرداخت کنید. گران ترین غذای رستوران کباب شاندیز مخصوص است با قیمت 38000 تومان.
تلفن رستوران:۴۴۱۹۶۳۵۸

تخفیف 50 درصدی این رستوران را از دست ندهید. تا 17 دی ماه، گرند هتل تخفیف 50 درصدی را در نظر گرفته است. حق سرویس 10 درصدی و مالیات 9 درصدی به صورت جداگانه برایتان حساب می شود. ورودی موسیقی زنده روزهای پنج شنبه و جمعه هم 6000 تومان است.

در صورت تمایل می توانید جشن ها و مراسم هایتان را در این سالن 300 نفره برگزار نمایید.