همانطور که میدانید چیزی که در نگاه اول توجه مردم را به سمت رستوران ها جلب می کند نمای بیرون و داخل آن است. تقریبا همه مشتری ها از روی ظاهر رستوران تصمیم می گیرند که کدام رستوران را برای خوردن غذا انتخاب کنند. و در مرحله نهایی این کیفیت غذا است که مشتری را به صورت همیشگی جذب می کند.

در و دیوار، تزیینات، مبلمان رستوران، تابلوی بیرون رستوران و مواردی از این دست سطح کلاس رستوران را بیان می کنند. از آنجایی که رقابت بین رستوران ها بالاست. بیشتر مانورها بر روی دکوراسین داخلی و خارجی است تا به هر طریق ممکن بازاریابی صورت گیرد.

طراحی داخلی رستوران با مبلمان راحتی

دکوراسیون رستوران با مبلمان راحتی

دکوراسیون رستوران با مبلمان راحتی

در این تصویر مبلمان هایی به رنگ سفید در کنار رنگ سبز فضایی دلنشین را به وجود آورده و احساس آرامش و پاکی را به فرد القا می کند. انتخاب مناسب مبلمان و نحوه چینش آنها باعث شده تا از فضای رستوران به طور مفید و با حداکثر بهره وری استفاده شود. طراحی مبلمان نیز به گونه ایست که افراد فضای کافی برای نشستن در کنار یکدیگر را دارند.

دکوراسیون رستوران با مبلمان و صندلی چوبی

مبلمان و صندلی چوبی

مبلمان و صندلی چوبی

در تصویر بالا اولین چیزی که نظر بیننده را به خود جلب میکند رنگ آبی مبلمان و هماهنگی هنرمندانه آنها با صندلی های چوبیست. استفاده از این دو رنگ در کنار هم هر چیدمان ساده ای را زیبا و جذاب تر می کند. استفاده از مبل هایی با تکیه گاه بلند در کنار دیوار بسیار مناسب و بجاست. قرار دادن صندلی در مقابل مبلمان باعث شده تا فضای کمتری را به خود اختصاص دهند.

دکوراسیون رستوران با مبلمان مدرن و شیک

طراحی داخلی رستوران با مبلمان مدرن و شیک

طراحی داخلی رستوران با مبلمان مدرن و شیک

ساختار منظم و هندسی مبلمان در این تصویر فضایی مدرن را به وجود آورده است. ارتفاع مناسب مبلمان و میز ها نظم رستوران را دو چندان کرده است. استفاده از رنگ های قهوه ای، شیری و سفید در کنار هم تعادل قابل تحسینی را ایجاد کرده، هم چنین حس امنیت و اتکا را در مشتری القا می کند.