جام جهانی روسیه 2018 از راه می رسد و اکنون بسیاری از مسافران عازم روسیه شده اند تا بازی ها را از نزدیک ببینند. سن پترزبورگ یکی از شهرهایی است که پذیرای بسیاری از مسافران تور جام جهانی روسیه 2018 است، ما نیز به این بهانه تصمیم گرفتیم به این شهر برویم و چندی از کافی شاپ های جذاب این شهر را معرفی کنیم.

معرفی جذاب ترین کافی شاپ های سن پترزبورگ

تور جام جهانی روسیه 2018 نه تنها تماشای مسابقات را به همراه خواهد داشت، بلکه به مسافران این امکان را می دهد که در سطح شهر، به گشت و گذار بپردازند.

اما جذاب ترین کافی شاپ های سن پترزبورگ کدامند؟

جذاب ترین کافی شاپ های سن پترزبورگ | Mickey & Monkeys

جذاب ترین کافی شاپ های سن پترزبورگ | Mickey & Monkeys

کافی‌شاپ میکی اند مانکی (Mickey & Monkeys)

در این کافی شاپ قرار است مراجعین هر چه رژیم دارند را کنار بگذارند و تنها به فکر دسرهای خوشمزه ای که در این مکان سرو می شود باشند. در اینجا همه به اطراف و معماری کافی شاپ بی توجه می شوند و تمام توجهات معطوف میشود به طعم های خوشمزه ای می شود که در خوردنی ها سرو می شود.

Botanika

Botanika

کافی‌شاپ بوتانیکا یا غذاهای گیاهی (Botanika)

گیاه خواران و کسانی که به دنبال غذاهای سالم هستند، این کافی شاپ برایشان مناسب است. عمر این کافی شاپ 10 ساله است و منویی گیاهی و سالم دارد.

Waff&Love

Waff&Love

کافی‌شاپ واف اند لاو (Waff&Love)

انچه که این کافی شاپ را جذاب کرده است، معماری کافی شاپ نیست، بلکه وافل های حبابی آن است، وافل هایی پر از کالری و انرژی، اما خوشمزه. این وافل ها از شکلات، نوتلا، اسنیکرز، پاستیل درست می شوند، تصورش هم خوشمزه است.

کافی‌شاپ کوکوکو (CoCoCo)

کافی‌شاپ کوکوکو (CoCoCo)

کافی‌شاپ کوکوکو (CoCoCo)

هنر سرآشپز این کافه رستوران در تهیه خوراکی های خوشمزه، کافی‌شاپ کوکوکو را در سن پترزبورگ معروف کرده است. دسر های خوشمزه و زیبا تزئین شده حتما باید امتحان شوند.

کافی‌شاپ دی نوی (Di Neve)

این کافه به دلیل سرو ژلاتو (gelato) و سوربت (sorbet) که دو دسر مخصوص روسیه هستند، مشهور است. به گفته ی مراجعین، این دو دسر در این کافی شاپ طعم ویژه ای دارند.