از قدیم، خوردن دیزی در روز تعطیل و روزهای جمعه معمولا حال و هوای دیگری داشت. معمولا خانم ها ی خانه یا مادر بزرگ ها مواد لازم را از چند روز قبل آماده میکردند و صبح روز تعطیل آماده ی پخت این غذای خوشمزه میشدند. اما شاید امروز کمی با آن حال و هوای صمیمی گذشته فاصله گرفته باشیم، اما این دلیل نمیشود که از خوردن این غذای خوشمزه دست بکشیم. چاره ی کار رفتن به یک رستوران سنتی خوب و نشستن بر روی نیمکت چوبی رستوران و سفارش یک دیزی خوشمزه است. پیشنهاد امروز ما برای شما، سفره خانه سنتی افشار است.

معرفی سفره خانه سنتی افشار

اولین چیزی که با ورود به این رستوران حس خواهید کرد، حال و هوای بسیار گرم و صمیمی آن است که خبر از فضای کاملا سنتی و خودمانی میدهد. در دکوراسیون و چیدمان این رستوران تماما از وسایل سنتی استفاده شده است. کادر آن بسیار مجرب است و به خوبی از شما پذیرایی خواهند کرد.
کیفیت غذای این رستوران مدیون سرآشپز و استفاده کردن از مواد غذایی تازه و مرغوب است. در این رستوران برای مراسم های خصوصی و مهمان های ویژتان فضای VIP و اختصاصی در نظر گرفته شده است. این رستوران ظرفیت پذیرایی از 88 نفر را دارد و فاقد حق سرویس و مالیات برارزش افزوده میباشد.
برای صرف غذا در این رستوران میبایست به آدرس خیابان مفتح جنوبی، مابین خیابان طالقانی و سمیه، روبروی هتل مشهد مراجع کنید ، همچنین برای هماهنگی های بیشتر میتوانید با شماره های 88313811 – 09121059075 تماس حاصل کنید.

سفره خانه سنتی افشار

سفره خانه سنتی افشار

سفره خانه سنتی افشار

سفره خانه سنتی افشار