جمع بندی هفتگی

 

در هفته ای که سپری شد، بیشترین مطالب مختص به طبخ غذاهای خوشمزه بود، از صبحانه های رنگارنگ گرفته تا دسر های خوشگل و متفاوت. مثلا در مطلب ” رولی برای صبحانه ” شما با طرز تهیه ی یک صبحانه ی متفاوت که با تمشک تهیه می شود، آشنا شدید یا که نه ” پنکیکی با طعم سیب ” به نظر راحت تر می آمد.

 

 

معرفی غذاهای خوشمزه در ویکی فودز

معرفی غذاهای خوشمزه در ویکی فودز

البته غذاهای دیگری نیز معرفی شد که می توانید با مراجعه به بخش معرفی غذا ویکی فودز، طریقه ی پخت و آماه سازی آنها را یاد بگیرید یا که بر روی هر یک از موارد زیر کلیک کنید و با طبخ این غذاها آشنا شوید:
پاناکوتای اردکی
خیارشور ترد و در خانه اینطوری درست کنید
چورک زیتون
کراستینی کدو و گوجه

کوفته برنجی با گوشت

برگری برای گیاهخواران

البته این تنها چیزی نبود که در ویکی فودز مطرح شد، بلکه اخبار رستورانی هم همیشه روی بورس است. مثلا با خبری رو به رو شدیم که حاکی از سرو یک همبرگر 250 هزار تومانی در تهران است، همبرگر 250 هزار تومانی؟؟؟؟؟ بله درست است، آنهایی که پول زیادی در می آورند برای خوردن این همبرگر صف می کشند. – برای اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید

goo.gl/BVvaaf

: –
در مطلب ”  چاپگر های سه بعدی شکلات ساختند ” هم که از قدم گذاشتن تکنولوژی در صنعت خوراکی خبر دادند که اتفاقا بسیار لذت بخش است، چرا که می توانید شکلات را به هر شکلی که می خواهیم سفارش داده و بعد نوش جان کنیم.

 

رستورانهای خوب تهران

رستورانهای خوب تهران

 

و اما چه چیز جذاب تر از مراجعه به رستورانها برتر هر شهر؟ برای مسافران اصفهان، ” چند رستوران خوب اصفهان ” به شما کمک می کند تا با برترین رستورانهای شهر آشنا شوید.  راستی از این به بعد به رستورانی رفتید، خیالتان راحت باشد، حق سرویس برای رستورانها هم برداشته شد. برای اطلاع از جزئیات به مطلب ” ممنوعیت حق سرویس برای رستوران ها و چلوکبابی ” مراجعه کنید.