برای ساکنین محدوده ی میدان هفت حوض به معرفی فست فود آمی چی می پردازیم.این فست فود تا تاریخ 25اسفند ما تخفیف ویژه ای برای مشتریهای خود در نظر گرفته است.

فست فود آمی چی

فست فود آمی چی

معرفی فست فود آمی چی:

فست فود آمی چی ارائه دهنده ی غذاهای ایتالیایی است که به ادعای مدیر فست فود با تلاش شبانه روزی و بهره گیری از سیستم های نوین آشپزی با در نظر گرفتن سلیقه و ذائقه ی ایرانی موفق به راه اندازی مجموعه ای پویا و خلاق به نام آمی چی شده اند.کیفیت غذاها با احترام و ادب پرسنل این مجموعه از نقاط قوت آمی چی به حساب می آیند.
آمی چی دارای ظرفیت 80نفر مشتری است.اما باید گفت که از دکوراسیون ساده ای برخوردار است و برعکس بسیاری از فست فودهای مدرن که با کاناپه و نیمکتهای فست فود مدرن تزئین می شوند،اینجا با میزهای غذاخوری شیشه ای و صندلی های فست فود فلزی قرمز و نارنجی دکور شده است.گرچه تزئینات فست فود آمی چی بسیار ساده است،اما از آرامش خوبی برخوردار است که می توانید لحظات خوبی را با دوستانتان تجربه کنید.
آمی چی منوی متنوعی دارد و می توانید انواع پیتزا،پاستا،ساندویچ،برگر،سالاد،سوخاری و نوشیدنی را سفارش دهید.در ضمن همانطور که ذکر شد این فست فود تا 25 اسفند تخفیف 50درصدی منوی آزاد قائل است.با خرید از نت برگ می توانید با قیمت کمتر غذای لذیذ خود را سفارش دهید.

فست فود آمی چی

فست فود آمی چی

فست فود آمی چی

فست فود آمی چی

لازم به ذکر است ساعات سرویس دهی آمی چی همه روزه از ساعت 11 صبح الی 23:30 است.به علاوه جای پارک هم در فضای اطراف فراهم است.
آدرس:نارمک، مخیدان هفت حوض، ابتدای خیابان جانبازان غربی، پلاک 1، واحد 1
شماره تماس: 02177491519