در فصل سرد سال که امکان قدم زدن در بوستان و خیابان وجود ندارد، نشستن در فضای آرام و گرم کافی شاپها با میز و صندلی کافی شاپی راحت، بسیار پرطرفدارتر از دیگر ایام سال است. یک ربات تلگرامی هم آمده تا این گرما را بیشتر کند!

محبوبیت کافی شاپها به قدری است که حتی برای آنها ربات تلگرامی هم ساخته اند تا به راحتی با چند کلیک در هر موقعیتی که هستید نزدیکترین کافی شاپها به محل فعلی تان را پیدا کنید. در این مطلب کافی شاپی، قصد داریم یکی از رباتهای مفید در این حوزه را معرفی کنیم:

ربات کافی شاپ یاب Coffeena

اگر در موقعیتی ناشناسی در شهر هستید که هیچ اطلاعی در خصوص کافی شاپهای محل ندارید، ربات تلگرامی Coffeena می تواند برخی از کافی شاپهای نزدیک به محلتان را پیدا کرده و برای شما به نمایش بگذارد.

برای استفاده از این ربات کافی شاپ یاب، فقط کافی است coffeenabot@ را برای خودتان در تلگرام بفرستید. سپس روی آن کلیک کرده تا وارد فضای ربات شوید.

برای شروع استارت را بزنید تا ربات فعال شود. حال با فرستادن موقعیت مکانی خود به ربات، می توانید نزدیک ترین کافی شاپها به محل را مشاهده کرده، از منوها مطلع شوید و اطلاعات تماس شان را به دست آورید.

coffeenabot

coffeenabot

ربات یک امکان دیگر نیز دارد و آن ارسال نام کافی شاپ مدنظر و نمایش اطلاعات مرتبط با کافه است. متاسفانه دقت این بخش به اندازه ی دقت ارسال لوکیشن نیست که به مرور زمان بهبود خواهد یافت.

پس عجله کنید و هرجا که هستید کافی شاپهای محلتان را پیدا کرده و در هوای سرد پاییزی با دوستانتان یک دورهمی گرم و صمیمی داشته باشید و از کنار هم بودن بیشتر لذت ببرید.