گذرتان که میدان بهارستان افتاد، میتوانید برای صرف نهار و یا شام در یک رستوران بسیار زیبا و لوکس در این محله بروید. نام این رستوران سرچشمه است و با دکوراسیون بسیار ویژه ای که دارد، حتما نظر شما را به خود جلب خواهد کرد.

معرفی رستوران سرچشمه

این رستوران دارای فضای بسیار بزرگ و مجلل است که درون آن با صندلی های زیبای رستورانی چیده شده است. این تالار رستوران ظرفیت پذیرایی از 250 نفر را دارد و منوی آن غذاهای فوق العاده با طعم های عالی در اختیار مهمانانش قرار می دهد.
این رستوران دارای دو محیط برای پذیرایی است و امکان پذیرایی و سرو غذا جهت همایش ها و مراسمات در محوطه رستوران و تالار پذیرایی سرچشمه با ظرفیت 1000 نفر را نیز دارد. رستوران سرچشمه دارای مهدکودک ویژه نگهداری کودکان است که میتواند از کودکان شما حین مراسم ها مراقبت کند.
رستوران فاقد حق سرویس و مالیات بر ارزش افزوده است ، پارکینگ اختصاصی دارد و امکان بازدید از نقاشی و موزه را برای مهمانان فراهم می آورد.
آدرس این رستوران میدان بهارستان، نرسیده به چهارراه سرچشمه، انتهای کوچه شهید صیرفی پور است و شما میتوانید برای رزرو میز و یا کسب اطلاعات بیشتر با شماره 36056548 و 36612577 تماس حاصل کنید.

رستوران سرچشمه

رستوران سرچشمه

رستوران سرچشمه

رستوران سرچشمه