به منطقه ی شرق تهران و محله ی تهرانپارس که بروید، تعداد زیادی رستوران و فست فود را خواهید یافت که در کوچه ها و خیابان های این منطقه ساخته شده اند. ما در این مطلب شما را با یک رستوران بسیار با صفا و همچنین صمیمی دعوت میکنیم. برای آشنایی با این رستوران، در ادامه ما را همراهی کنید.

رستوران اشراق

همانگونه که از نام این رستوران پیداست، آن را میتوانید در حوالی خیابان اشراق بیابید. برای رفتن به این رستوران شما میبایست به تهرانپارس، انتهای خیابان جشنواره، فرهنگسرای اشراق بروید. به این منطقه که رسید، در این حوالی به راحتی میتوانید اتوموبیل خود را پارک کرده و داخل شوید.
به محض وارد شدن، شما با فضای بسیار با صفایی رو به رو خواهید شد، آلاچیق های چوبی که در حیاط ساخته شده اند، بوته های سرسبزی که دو آنها را گرفته است و کاناپه های سنتی رستوران که در آلاچیق ها چیده شده اند.
فضای سنتی این رستوران همه چیز را برای یک افطار دو نفره و دلنشین آماده کرده است. سینی افطاری که این رستوران دراختیارتان میگذارد شامل شله زرد، آش یا حلیم، کره، پنیر، مربا، عسل، نان، چای، حلوا، زولبیا بامیه، خرما میباشد.
رستوران اشراق ظرفیت پذیرایی از 160 نفر از مراجعه کنندگان را دارد و با کادری مجرب و خوش برخورد از شما به بهترین شکل پذیرایی خواهد کرد. اگر افطار کردن متفاوت میخواهید، رستوران اشراق ار از دست ندهید.

رستوران اشراق

رستوران اشراق

رستوران اشراق

رستوران اشراق

رستوران اشراق

رستوران اشراق