به منطقه ی شرق تهران و محله ی تهرانپارس که بروید، تعداد زیادی رستوران و فست فود را خواهید یافت که در کوچه ها و خیابان های این منطقه ساخته شده اند.

البته در سایر نقاط شهر هم رستوران های مختلفی دیده می شوند، فضاهایی با طراحی و معماری داخلی رستوران با سبکی بسیار متفاوت که برای هر سلیقه ای مناسب است.

ما در این مطلب شما را با یک رستوران بسیار با صفا و همچنین صمیمی دعوت میکنیم. برای آشنایی با این رستوران، در ادامه ما را همراهی کنید.

رستوران اشراق

همانگونه که از نام این رستوران پیداست، آن را میتوانید در حوالی خیابان اشراق بیابید. برای رفتن به این رستوران شما میبایست به تهرانپارس، انتهای خیابان جشنواره، فرهنگسرای اشراق بروید. به این منطقه که رسیدید، در این حوالی به راحتی میتوانید اتومبیل خود را پارک کرده و داخل شوید.

به محض وارد شدن، شما با فضای بسیار با صفایی رو به رو خواهید شد، آلاچیق های چوبی که در حیاط ساخته شده اند، بوته های سرسبزی که دو آنها را گرفته است و کاناپه های سنتی رستوران که در آلاچیق ها چیده شده اند.

فضای سنتی این رستوران همه چیز را برای صرف غذای دو نفره و دلنشین آماده کرده است. سینی غذا که این رستوران دراختیارتان میگذارد که برای شما حسابی لذت بخش خواهد بود.

طراحی و معماری داخلی این رستوران بسیار جالب است! رستورانی سنتی که برای صرف غذا در آن باید از باغی با حوض های آبی رنگ بگذرید و در نهایت به یک فضای سنتی برسید.

رستوران اشراق ظرفیت پذیرایی از 160 نفر از مراجعه کنندگان را دارد و با کادری مجرب و خوش برخورد از شما به بهترین شکل پذیرایی خواهد کرد. اگر افطار کردن متفاوت میخواهید، رستوران اشراق ار از دست ندهید.

رستوران اشراق

رستوران اشراق

رستوران اشراق

رستوران اشراق

رستوران اشراق

رستوران اشراق