اگر در این هوای سرد مایلید تا یک دیزی خوشمزه میل کنید، جاهای زیادی در تهران وجود دارد که می توانید به آن مراجعه کنید. اما پیشنهاد ما چیز دیگری است. مثلا با دوستتان تماس بگیرید و به شمال شرق تهران، به فشم بروید. بله، اینجا جایی ست که نیمکت های رستورانی، رستوران های مختلف را پر کرده اند، آن هم با چشم اندازی به کوه و بعضا رودخانه ای که از آن جا می گذرد.

اما در میان این همه رستوران، کدام را انتخاب کنید؟

به راستی که این کار بسیار سخت است، از کنار هر یک که بگذرید، حتما می گویید اینجا همان رستورانی ست که قرار است که با یک دیزی فوق العاده از شما پذیرایی کند.
اما پیشنهاد ما این است که کمی بیشتر جلو بروید، حوالی کیلومتر 6 فشم.

کدام رستوران؟

رستوران باباعلی فشم

رستوران باباعلی فشم

با رستوران بابا علی آشنا شوید

شاید به این رستوران که رسیدید، به دلیل ورودی ساده ی آن، چندان جذب این رستوران نشوید، آن هم در مقایسه با ورودی رستوران هایی که صدای جریان آب هم شما را همراهی می کند.
اما کمی صبر کنید، به داخل بروید تا شما به آلاچیق های کنار آب راهنمایی شوید. البته در این رستوران، فضای بسته هم وجود دارد. یعنی در همان وهله ی اول شما در سالنی مسقف قرار می گیرید که با تعدادی نیمکت سنتی رستورانی پر شده است، در این فضا، موسیقی زنده برگزار می شود و یک سوی آن پنجره ای رو به بیرون دارد که چشم انداز فوق العاده ای به کوه دارد.

رستوران باباعلی فشم

رستوران باباعلی فشم

اما اگر از پرسنل بخواهید که شما را به فضای بیرون راهنمایی کنند، می بایست از دری از پله ها پایین بروید و به آلاچیق هایی که در حیاط چیده شده است برسید.
این حیاط کمی بالاتر از روخانه قرار دارد اما شما می توانید به راحتی می توانید صدای جریان آب را بشنوید و رودخانه را ببینید. نگران سرما نباشید، چرا که این آلاچیق ها همه به وسیله ی عایقی پلاستیکی پوشانده شده اند و درون آنها بخاری قرار گرفته است.
رفتار پرسنل نیز بسیار مودبانه است. سرویس دهی خوب و با قیمت مناسب. فاقد حق سرویس و مالیات بر ارزش افزوده است و در کل شما می توانید لحظات بسیار خوشی را در کنار دوستانتان تجربه کنید.