یکی از رستوران های بسیار خوبی که در تور 3 شب و 4 روز دبی فرصت میل کردن یک وعده ی غذایی عالی در آن را خواهید داشت، رستوران برگر و سیب زمینی پنج پسران می باشد.
این رستوران که در واقع یک فست فود بزرگ و دارای فضایی جذاب است، با نیمکت های چوبی رستورانی حال و هوایی منحصر به فرد و خاص به سالن خود بخشیده و استفاده از رنگ قرمز احساس طعم های خوشایند غذاهای فست فودی خوشمزه را زنده می کند.
برگرهای رستوران پنج پسران در سراسر دبی معروف بوده و همین طور قیمت مناسب غذاهای این رستوران سبب می شود تا مشتری های پر و پا قرصی پیدا کرده که از چند بار در هفته صرف غذا در این رستوران ابایی نداشته باشند.

رستوران پنج پسران در دبی

رستوران پنج پسران در دبی

رستوران برگر و سیب زمینی پنج پسران همان طور که گفتیم هم فضای درونی برای نشستن دارد و هم اگر مایل باشید می توانید از نیمکت هایی که در فضای آزاد قرار داده شده اند استفاده نمایید.
بخش بیرون بر رستوران برگر و سیب زمینی پنج پسران دبی نیز فعال بوده و اگر بخواهید غذای خود را گرفته و به هتل ببرید، مشکلی نخواهد بود.

رستوران پنج پسران در دبی

رستوران پنج پسران در دبی

منوی رستوران برگر و سیب زمینی پنج پسران

همان طور که از نام این رستوران برمی آید، منوی آن شامل انواع برگرها، پیتزا، و البته انواع و اقسام طعم های سیب زمینی سرخ کرده و تنوری می باشد.

رستوران پنج پسران در دبی

رستوران پنج پسران در دبی

آدرس رستوران برگر و سیب زمینی پنج پسران

رستوران مشهور برگر و سیب زمینی پنج پسران در مجاورت آبنمای اصلی دبی واقع شده است.
همین طور این رستوران از ساعت 10 صبح الی 12 شب باز بوده و در تمام این ساعات آشپزخانه ی رستوران کار کرده و مشتریان می توانند غذا سفارش دهند.