به قشم که سفر کنید، می توانید از غذاهای فوق العاده خوشمزه ای که مخصوص همین جزیره است میل کنید. غذاهایی که در بهترین رستورانهای قشم سرو می شود به دلیل استفاده از ادویه های مخصوصی که مختص به همین جزیره است، فوق العاده است.

امروز قصد داریم شما را با رستورانی آشنا کنیم که از طراحی داخلی رستوران ساده ای برخوردار است، رستورانی ساده و کوچک، اما بسیار گرم و صمیمی که غذاهای فوق العاده ای سرو می کند.

با رستوران خاله قشم آشنا شوید.

در کنار بهترین هتلهای قشم، رستورانهای فوق العاده ای نیز در قشم وجود دارد. درست در کنار رستوران قلعه، رستورانی به نام خاله وجود دارد که شهرت آن نه تنها در کل جزیره پیچیده است، بلکه شهرت آن میان که مسافران زبانزد است.

 

 

رستوران خاله قشم

رستوران خاله قشم

این رستوران در واقع به دست بویان جزیره ساخته شده است که خاله خود دست به کار شده و رستورانی کوچک راه اندازی کرده است، پس خود را برای غذاهای بسیار خوشمزه ای که طعم خانگی می دهد، آماده کنید.
خاله سمبوسه‌های بسیار خوش طعمی درست می‌کند، سمبوسه ای که در کل جزیره نرخ ثابتی دارد و هر دانه‌اش ۵۰۰ تومان است. فلافل‌های خاله تند و خوشمزه است و به غیر از اینها غذاهای دریایی هم دارد.
از غذاهای فوق العاده دریایی این رستوران می توان به مثلا کوسه و ماهی مرکب یا عنکاس اشاره کرد. به قشم که سفر کنید تنها در شب ها می توانید به این رستوران مراجعه کنید.