یکی از بهترین رستوران ها در شهر تهران که در رده ی قیمتی بسیار بالایی قرار ندارد، رستوران دارچین واقع در خیابان ولیعصر، بین خیابان بهشتی و مطهری، خیابان ناهید می باشد. این رستوران را نمی توان لوکسترین و خاصترین رستوران تهران دانست، اما به حتم یکی از بهترین ها می تواند باشد. تجهیزات و دکوراسیون داخلی این رستوران به رنگ قهوه ای و با نورپردازی ملایمی بوده که امکان صرف غذا در محیطی پر از آرامش را برایتان فراهم می کند. برخی دیگر کاناپه چوبی قرار داده شده است.

رستوران دارچین

رستوران دارچین

این رستوران دارای سه نوع منوی ایرانی، فرنگی و منوی مرکب بیرون بر می باشد. و شما بنا به سلیقه ی خود می توانید از هر یک از این منوها سفارش غذا داشته باشید.

جوجه تندوری و جوجه ترش رستوران دارچین بسیار معروف و بین علاقه مندانش فوق العاده محبوب است. همچنین در میان غذاهای فرنگی بشقاب سبزیجات سوخاری و لم چاپس مخصوص رستوران دارچین فوق العاده خوشمزه و خاص است.

رستوران دارچین

رستوران دارچین

محیط رستوران برای قرارهای کاری، یک وعده ناهار خانوادگی و یا یک شام عاشقانه مکان بسیار مناسبی ست. در صورتی که می خواهید یک وعده ناهار یا شام را در محیطی دلچسب سپری کنید، سری به رستوران دارچین تهران بزنید.