رستورانهای فشم به دلیل طبیعت چشم نواز و آب و هوای بسیار خوبی که دارد، همیشه جز بهترین رستورانهای حوالی تهران محسوب می شده و می شود. از همان ابتدای فشم تا آن انتها، در دو طرف جاده ای که طبیعت زیبایی دارد، تعداد زیادی رستوران وجود دارد. رستورانهایی که هر کدام ویژگی هایی خاصی دارند، یکی باغ بزرگی دارد و دیگری در کنار رودخانه قرار گرفته است.

اما رستورانی که امروز قصد معرفی آن را داریم، هر دوی این ویژگی را دارد. منظورمان کدام رستوران است؟ ویکی فودز را دنبال کنید تا با این رستوران خوب در فشم آشنا شوید.

رستوران کاج فشم:

درست است که دیگر تنها چند روز به زمستان مانده ،اما این دلیل نمی شود که شما برخی از روزهای تعطیل خود را در این رستورانهای بسیار زیبا که دارای فضای آزاد هستند ،نگذرانید. مخصوصا رستوران کاج فشم که از بهترین های این منطقه محسوب می شود.

 

رستوران کاج فشم

رستوران کاج فشم

این رستوران که ظرفیت پذیرایی از 100 نفر را دارد، امکان پذیرایی از مراجعین هم در سالن و هم در فضای آزاد را دارد. فضای سبز آن در کنار رودخانه ی جاری، یک فضای دلچسب را برای صرف انواع غذاهای با کیفیت که از مواد اولیه تازه که به شکل روزانه تهیه می شوند ،فراهم می آورد.

رستوران کاج فشم

رستوران کاج فشم

علاوه بر این، کادر بسیار مجرب آن لحظه به لحظه به ارائه سرویس به شما مشغول خواهند بود و شما میتوانید با خیالی آسوده، اتوموبیل خود را در پارکینگ اختصاصی این رستوران پارک کرده و به صرف غذا با موسیقی و صدای روح نواز آب ،مشغول شوید.
آدرس:

کیلومتر 5 فشم، سمت رودخانه، جنب رستوران عالی قاپو