لذت خوردن غذا در یک رستوران لوکس و بین المللی چیز دیگریست. البته که برخی از رستوران های کوچک و نقلی که یک املت ساده و یا ساندویچ فلافل سرو میکنند هم برای خود عالمی دارند، اما هر از گاهی خوب است تا با خانواده ی خود در یک رستوران بین المللی غذا میل کنید. میپرسید کدام رستوران؟ پیشنهاد ما رستوران زیتون است.

نگاهی به رستوران زیتون

این رستوران در خیابان ولی عصر، نرسیده به چهار راه پارک وی، خیابان هتل استقلال ساخته شده است و از مشهورترین رستورانهای تهران است. بوفه ی این رستوران بسیار کامل و مجلل است، فضای مطبوع و بزرگی دارد که میتواند از 150 نفر مراجعه کننده پذیرایی کند و همچنین پیانو به صورت زنده حین صرف غذا برای مشتریان نواخته میشود.
البته شاید در وهله ی اول توقع دکوراسیون مدرنتری از یک رستوران بین المللی داشته باشید، مثلا قرار گیری کاناپه های چرمی شیک، میز های لوکس و پر زرق و برق ،اما در دکوراسیون این رستوران به گرم بودن محیط بیشتر اهمیت داده شده است. البته که از طعم غذای با کیفیت و برخورد مناسب و مودبانه و همچنین سرویس دهی آنها نمیتوان گذشت.
اگر مایل به صرف غذا در این رستوران بودید، میتوانید با شماره گیری تلفن ۲۲۶۶۷۷۲۱-۲۲۶۶۷۷۳۰ اطلاعات بیشتری کسب کنید و یا برای روز و ساعت مورد نظر خود ،میزی رزرو کنید.

رستوران زیتون

رستوران زیتون

رستوران زیتون

رستوران زیتون

رستوران زیتون

رستوران زیتون