اگر میخواهید در یک رستوران سنتی بسیار زیبا که فضای آن تلفیقی از رستوران های امروزی و سنتی است، غذاهای بسیار خوشمزه ای را میل کنید، حتما به رستوران سنتی بابا قدرت بروید. این رستوران را میتوان به جرات یکی از بهترین رستورانهای سنتی در تهران دانست. هر آنچه که شما از یک رستوران خوب مد نظر دارید در بابا قدرت خواهید یافت. اما برای اینکه بدانید در رستوران بابا قدرت چه خبر است و چه میگذرد، پیشنهاد میکنیم ادامه ی مطلب را مطالعه کنید.

معرفی رستوران سنتی بابا قدرت

به محله ی هروی که بروید، مکان های زیادی را برای تهرانگردی خواهید یافت. پارک جنگلی لویزان که کمی آنطرف تر است و محله ی پاسداران که پر است از رستورانها و فروشگاه های مختلف. در همین هروی هم چند پاساژ و مرکز خرید وجود دارد. اما کار ما با رستوران سنتی بابا قدرت است. برای رسیدن به این رستوران زیبا باید به میدان هروی، خیابان وفا منش، نبش کوچه شمس بروید. در سر در ورودی آن، نوشته ای نام این رستوران را بر روی قسمتی از ساختمان فریاد میزند. شما میتوانید به راحتی اتوموبیل خود را در پارکینگ مخصوص پارک کرده و بدون دغدغه برای گشتن برای جای پارک، به راحتی به رستوران بروید.
بعد از پارک خودرو، به وسیله ی یک آسانسور اختصاصی، شما به رستورانی میرسید که هنگام ورود به طبقه ی مخصوص، اولین چیزی که خود نمایی میکند، وجود یک آبنمای زیبا است که رو به  روی در ورودی آسانسور قرار گرفته است. بعد از آن به  سالن رستوران راهنمایی خواهید شد و تعدادی از پرسنل به استقبالتان خواهند آمد.
فضایی که برای چیدمان این رستوران در نظر گرفته شده است بسیار مطلوب و بزرگ است. سقف بلند آن به زیبایی دکور شده است و میز و صندلی های پارچه ای بسیار شیک رستوران فضا را پر کرده است. البته در انتهای سالن، برای علاقه مندان به تخت های رستورانی چند تخت آماده شده است.
در رستوران سنتی بابا قدرت هر شب موسیقی زنده اجرا میشود، آن هم توسط گروهی که بسیار سرزنده و خوش ذوقند. پیشنهاد میکنیم حتما برای برگزاری مراسم هایتان به این رستوران سر بزنید، پشیمان نخواهید شد.
از تمام این موارد که بگذریم، شما با باز کردن منو، با لیستی از غذاهای بسیار خوشمزه رو به رو خواهید شد که سردرگتان میکند که کدام را انتخاب کنید. پیشنهاد ما سفارش بشقاب سنتی بابا قدرت است. در این سینی شما انواع غذاهای خوشمزه را مشاهده میکنید که کباب های آن مزه ای دارند که تا به حال در هیچ رستوران دیگری نخورده اید.
به بوفه ی آزاد که بروید، با تعداد زیادی سالاد، ماست و خورش و برخی استارتر ها آشنا میشوید که واقعا اشتها آور هستند. پیشنهاد میکنیم حتما ماست موسیر این رستوران را امتحان کنید، حرف ندارد. در میان استارتر های آن شاید فستجون زیاد باب میلتان نباشد اما به امتحان کردنش می ارزد.
حق سرویس این رستوران 15 درصد است و 9 درصد به عنوان مالیات بر ارزش افزوده بر صورت حساب شما افزوده میشود و ظرفیت پذیرایی از 150 نفر را دارد. شما میتوانید همه روزه از ساعت 12 الی 16 و 19 الی 23:30 به این رستوران مراجعه کنید و از صرف غذا در محیط بسیار شیک و آرام بخش آن لذت ببرید.
در کل و روی هم رفته، رستوران سنتی بابا قدرت یکی از بهترین های این منطقه محسوب میشود. به هروی رفتید، بابا قدرت را فراموش نکنید.

رستوران سنتی بابا قدرت

رستوران سنتی بابا قدرت

منوی رستوران بابا قدرت

منوی رستوران بابا قدرت