تگرگ که میبارد نشانه هایی از یک هوای سرد می دهد. اما تگرگی که ما به شما معرفی خواهیم کرد، فضایی بسیار گرم و دلپذیر دارد. این تگرگ نام رستورانی سنتی است که خدمات بسیار خوبی را به مشتریانش ارائه میدهد.

معرفی رستوران سنتی : تگرگ

این رستوران پاسداران، روبروی گلستان 8، جنب پمپ بنزین، طبقه زیر همکف، پلاک 392 قرار گرفته است و دارای محیط بسیار دوستانه و البته خانوادگی است و یکی از بهترین گزینه ها برای صرف غذاست. علاوه بر این فضای دوستانه، کادر مجرب و حرفه ای آن و استفاده از مواد اولیه با کیفیت، سبب شده است این رستوران به یکی از مناسب ترین انتخاب ها تبدیل شود.
این رستوران ظرفیت پذیرایی از 60 نفر را دارد و فاقد حق سرویس و مالیات بر ارزش افزوده است. علاوه بر سرویس غذا و چای و قلیان، سرویسی برای صرف تقلات که شامل پسته، تخمه دو آتیشه، هندوانه، پاستیل، آلوچه میشوند نیز در منوی این رستوران سنتی وجود دارد.
دکوراسیون این رستوران سنتی با همتایان خود کمی متفاوت است، چرا که به جای استفاده از نیمکت رستورانی از مبلمانی مدرن برای چیدمان رستوران استفاده شده است.
رستوران سنتی تگرگ همه روزه از ساعت 12 الی 24 به ارائه ی سرویس مشغول است. برای کسب اطلاعات بیشتر و یا رزرو میز میتوانید با شماره 26650901 تماس حاصل کنید.

رستوران سنتی تگرگ

رستوران سنتی تگرگ

رستوران سنتی تگرگ

رستوران سنتی تگرگ