خیلی ها رستوران رفتن را برای خوردن غذاهای جدید و رنگارنگ فرنگی دوست دارند و در مقابل، خیلی ها نیز غذا برایشان غذای اصیل ایرانی است.
برای برخی از افراد غذای ایرانی به برنج با دورچین های کبابی یا خورشی محدود می شود؛ ولی منوی سنتی ایرانی فقط سلطانی و کوبیده و فسنجان نیست.
برای کسانی که به رستوران سنتی علاقه دارند، خوردن یک دیزی خوشمزه می تواند بسیار خوشایند باشد.

معرفی رستوران سنتی نون و پنیر

رستوران نون و پنیر فضایی دلنشین و خاص دارد که برای یک دورهمی خانوادگی جای بسیار مناسبی است. تجهیز رستوران با سبکی سنتی، دیوارهای کاهگلی، تخت های چوبی با پشتی، شیشه های رنگی، فضایی دنج، آرام و متفاوت خلق کرده است.

معرفی رستوران سنتی نون و پنیر

معرفی رستوران سنتی نون و پنیر

منوی رستوران شامل انواع کباب ها، خورش ها، و البته دیزی است. قیمت منوی رستوران در سطح متوسط است. هر پرس غذا معمولا برای دو نفر کافی است. غذاها با دورچین های مختلف سرو میشوند. کادر مجرب و خوش برخورد این رستوران، با ظاهری بسیار آراسته و لباس هایی یک شکل، از مهمانان پذیرایی می کنند.
معمولا نیم ساعت طول می کشد تا غذا آماده سرو شود. در این زمان مهمانان می توانند از موسیقی زنده و گوشنواز رستوران لذت ببرند.

معرفی رستوران سنتی نون و پنیر

معرفی رستوران سنتی نون و پنیر

دسترسی به رستوران سنتی نون و پنیر بسیار آسان است و از طریق اتوبان کردستان می توان به راحتی به آن رسید. رستوران نون و پنیر در مسیر شمال به جنوب اتوبان کردستان ، خیابان شیراز جنوبی، خیابان آقا علیخانی، ونک پارک، برج البرز، طبقه همکف، واحد 105 قرار دارد.
شما می توانید تا اسفند، از تخفیف 50% دیزی رستوران نون و پنیر استفاده کنید. برای استفاده از این تخفیف حتما باید با رستوران هماهنگ کنید. 02188611374