شاید برای سالگرد ازدواج یا درخواست ازدواج از عشقتان، یک رستوران شیک با کاناپه رستورانی بسیار دنج را در گوشه ای از شهر رزرو کرده و رومانتیک ترین ساعات عمرتان را در کنار عشقتان سپری کنید. اما گزینه ی دیگری هم برای این شب رویایی وجود داد و آن رزرو یک رستوران مجلل است که خودتان و عشقتان در آن تنها خواهید بود.

1Solo per Due Restaurant in Italy

1Solo per Due Restaurant in Italy

رستوران سولو پر دوئه در ایتالیا

در کشور ایتالیا یک رستوران منحصر به فرد و خاص وجود دارد که تنها میزبان دو نفر است. این رستوران خاص با نام ” سولو پر دوئه” که تنها برای دو نفر معنا می شود مکانی برای زوجهای عاشق است تا لحظاتی رومانتیک را در فضایی خصوصی و عاشقانه سپری کنند.
سولو پر دوئه در شهر وکونه در مرکز ایتالیا واقع شده است و بنای آن یک ساختمان قدیمی متعلق به قرن نوزدهم میلادی است.

2Solo per Due Restaurant in Italy

2Solo per Due Restaurant in Italy

مشتریهای خوش شانس این رستوران باید حسابی پولدار باشند، چراکه هر زوج باید 500 یورو برای رزرو این رستوران بپردازد.
از طرفی هم این رستوران در روز تنها میزبان یک زوج است، از این روی باید از ماهها قبل اقدام به رزرو رستوران در روز مدنظرتان کنید. احتمال این هم وجود دارد که روز مد نظر شما پر باشد.
اما این رستوران دارای فضایی خارق العاده است و شما را به قرن 19 ام می برد. تزئینات و دکوراسیون هتل و حتی سبک سرو غذا به همان قرون جذاب تاریخ باز می گردد. حتی مشتریهای خوش شانس رستوران باید لباسهای قرن 19 امی به تن کنند و در فضایی تاریخی سالگرد ازدواجشان را جشن بگیرند.
در آخر باید گفت این رستوران خصوصی 500 یورویی بهترین سورپرایز ممکن برای مراسم سالگرد ازدواج، روز تولد یا خواستگاری است که باید خیلی خوش شانس باشید که بتوانید در آن مراسمتان را جشن بگیرید.

3Solo per Due Restaurant in Italy

3Solo per Due Restaurant in Italy

4Solo per Due Restaurant in Italy

4Solo per Due Restaurant in Italy

5Solo per Due Restaurant in Italy

5Solo per Due Restaurant in Italy