بام تهران یکی از بهترین جاذبه های گردشگری در تهران است. این منطقه که در شمالی ترین قسمت محله ی ولنجک قرار رفته است، با رسیدن به کوه های توچال پایان میگیرد. در این منطقه ی تفریحی، که در طول 24 ساعت از روز، پذیرای تعداد زیادی از افراد است، به منظور پذیرایی بهتر، تعداد زیادی رستوران و بوفه و تعبیه شده است. امروز به معرفی یکی از رستوران های بام تهران خواهیم پرداخت.

رستوران شقایق

این رستوران در مجموعه تله کابین توچال، بین ایستگاه یک و پارکینگ ساخته شده است و کباب های بسیار خوشمزه ای را طبخ میکند. در این رستوران غذاهای دیگری چون پاستا ، پیتزا و انواع ساندویچ ها سرو میشود، اما کباب های رستوران شقایق چیز دیگری است. در دل کوه و طبیعت خوردن یک کباب خوشمزه مزه ای دیگر دارد. غذاهای این رستوران به وسیله ی مواد اولیه ی بسیار با کیفیت و تازه تهیه میشوند به همین دلیل طعم آها بی نظیر است. یکی دیگر از نکات مثبت این رستوران، چیدن میز و صندلی های رستوران در فضای آزاد است که چشم انداز بسیار زیبایی را از شهر تهران به نمایش میگذارد.

رستوران شقایق

رستوران شقایق

رستوران شقایق

رستوران شقایق

رستوران شقایق

رستوران شقایق

این رستوران دارای کادر مجرب و حرفه ایست و ضمنا فاقد حق سرویس و مالیت بر ارزش افزوده است و میتواند تا سقف 100 نفر از مراجعین را پذیرایی کند.
هم اکنون شما میتوانید با مراجعه به لینک زیر از تخفیف ویژه ی این رستوران بهره مند شوید.

تخفیف رستوران شقایق