در این مطلب قصد داریم تا یک رستوران بسیار لوکس و زیبا را در منطقه ی سعادت آباد، منطقه ای که پر است از رستوران های مختلف ، به شما معرفی کنیم. این رستوران مولن روژ نام دارد و یکی از بهترین رستوران های این منطقه به شمار میرود.
رستوران مولن روژ در سعادت آباد، خیابان سرو، خیابان بخشایش، خیابان زند وکیلی، پلاک 132 قرار گرفته است و سرویس های قلیان عربی فوق العاده ای برای مشتریانش سرو میکند.
غذاهای این رستوران را میتوان از با کیفیت ترین غذاهای رستوران های این منطقه دانست. کادری بسیار مجرب و مودب به طور مداوم در حال ارائه ی خدمات به شما خواهند بود و از شما پذیرایی خواهند کرد.
این رستوران محیط بسیار شیکی دارد و تا سقف 50 نفر از مراجعین را میتواند پذیرایی کند. این رستوان فاقد حق سرویس و مالیات بر ارزش افزوده میباشد و در حوالی رستوران جای پارک برای اتوموبیل خود به راحتی خواهید یافت.
رستوران مولن روژ همه روزه و روزهای تعطیل از ساعت 12 الی 23:30 به خدمت رسانی به مشتریانش مشغول است. این رستوران را میتوان یکی از مکان های بسیار شیک برای قرار های دوستانه  و همچنین جشن های خودمانی دانست. برای هماهنگی های لازم و یا رزرو میز میتوانید با شماره 22377309 تماس حاصل کنید.

رستوران مولن روژ

رستوران مولن روژ

رستوران مولن روژ

رستوران مولن روژ