در تهران آن قدر رستوران های مختلفی وجود دارد که شاید برای انتخاب یکی از آن ها مخصوصا برای مراسم های به خصوص و ویژه ای که مد نظر دارید، سخت باشد. اما امروز قصد داریم شما را با یک رستوران سنتی در مرکز شهر تهران آشنا کنیم که برای برگزاری مراسم و جشن های کوچک شما بسیار مناسب است.

رستوران عمارت فردوس

رستوران عمارت فردوس

با رستوران عمارت فردوس آشنا شوید

از نام این رستوران می توانید حدس بزنید که این رستوران در میدان فردوسی قرار گرفته است. این رستوران در ساختمان تجارت جهانی میدان فردوسی واقع شده است. به طبقه ی 4 ام این ساختمان زیبا که بروید، بعد از گذشتن از میز و صندلی های فودکورت، به در بزرگ و سنتی راهنمایی می شوید که این رستوران سنتی زیبا در آن قرار گرفته است.
به جرات می توان گفت یکی از بهترین طراحی رستوران در این فضا صورت گرفته است، سقف بلند، میز و صندلی های چوبی با طراحی سنتی، تخت های شیک و نور پردازی فوق العاده، میحطی مناسب را پدید آورده است.
طراحی این رستوران بسیار گرم و صمیمی است. طبقه ی پایین آن به صرف غذا و طبقه ی بالا به قلیان اختصاص می یابد. اگر می خواهید یک مراسم شاد و مجلل و شیک آن هم در یک رستوران سنتی خوب و با موسیقی زنده ترتیب ببینید، رستوران عمارت فردوس یکی از گزینه های خوب است که می توانید به آن فکر کنید.
در ارتباط با کیفیت غذای این رستوران باید بگوییم که غذای این رستوران کیفیت خوبی دارد و می توانید با اطمینان کامل مهمانی خود را برگزار کنید.
کارکنان این رستوران بسیار مودب هستند و تمام مدت به بهترین شکل ممکن از شما پذیرایی می کنند. در رستوران عمارت فردوس شما می توانید لحظات بسیار خوشی را در کنار دوستان و خانواده ی خود سپری کنید و لذت ببرید.

رستوران عمارت فردوس

رستوران عمارت فردوس