اگر به قشم سفر می کنید و از چندی پیش یکی از هتلهای قشم را برای اقامت در نظر گرفته اید، حتما به رستوران قلعه که یکی از معروفترین رستورانهای قشم است بروید.
حتما میدانید که قشم است و غذاهای تند و اشک آورش. غذاهایی که به دلیل پر ادویه بودنشان بسیار طعم خوب و متفاوتی دارند. ماهی و میگو و کوسه ای که از دریا صید می شود مواد اولیه بیشتر غذاهای قشم را می سازند. این مواد اولیه را همه جا می توان یافت اما آنچه که قشم را متمایز می کند، استفاده از ادویه های مختلف است که در هیچ جای ایران یافت نمیشود.
اما شما میتوانید بهترین غذاهای قشم را در بهترین رستورانهای قشم میل کنید.

 

رستوران قلعه قشم

رستوران قلعه قشم

با رستوران قلعه قشم آشنا شوید.

شاید بتوان به جرات این رستوران را بهترین رستوران قشم دانست که در نوع خود بهترین غذاها را ارائه می دهد. قلعه در جنوب قلعه پرتقالی‌ها از معدود رستوران های جزیره است که موقع غذا خوردن می‌توان دریا را دید.
این رستوران دارای د فضا برای پذیرایی از مهمانان است، برخی از میز و صندلی های رستوران در فایی سر پوشیده و برخی دیگر در بیرون از سالن و درفضای باز قرار گرفته اند.
غذاهای این رستوران با صید روزانه تهیه میشوند، پس منتظر منو نباشید چرا که سفارش شما به صورت شفاهی به شما اعلام میشود. حتی بعضا ممکن است به دلیل آنکه در طول روز صیدی صورت نگرفته رستوران بسته باشد، اما به جرات انتظار برای خوردن غذاهای این رستوران بسیار لذتبخش است.

رستوران قلعه فقط شب ها باز است و قیمت ها در آن از ۲۰ هزار تومان تا ۳۰ هزار تومان متفاوت است.