اگر میخواهید در یکی از خیاین های بسیار شلوغ و البته قدیمی تهران ، همچنین در یکی از لوکس ترین رستوران تهران نهار و یا شام خوشمزه میل کنید ، از شما دعوت میکنیم که به خیابان لاله زارشمالی بروید و در رستورانی به نام رستوران طریقت غذایی شاهانه میل کنید.

معرفی رستوران لوکس طریقت

این رستوران را میتوان به جرات از زیباترین و لوکسترین رستورانهای تهران به خصوص این منطقه دانست. با ورود به این رستوران ، فضای لوکس و لاکچری آن شما را به حیرت وا میدارد ،  استفاده از سنگ های زیبا در نمای ساختمان این رستوران زیبایی بسیار منحصر به فردی بخشیده است. رستوران لوکس طریقت ، ظرفیت پذیرایی از 250 نفر را دارد و در دو طبقه ی مختلف از مهمانانش به نحو احسن و در بالاترین کیفیت پذیرایی میکند . این رستوران با صندلی های لوکس رستوران که بیشتر شبیه به مبلمان راحت هستند . کادر این رستوران از مجرب ترین و حرفه ای ترین ها هستند .
غذاهای بسیار خوشمزه و با کیفیت این رستوران مدیون هنر سر آشپز و مواد اولیه با کیفیت است . در حوالی این رستوران جای پارک مناسب برای اتوموبیل شما وجود دارد ، ضمن صرف غذا موسیقی پخش خواهد شد و شما میتوانید برای مراسم خصوصیتان در لژ وی آی پی یا خانوادگی به صرف غذا مشغول شوید.
برای مراجعه به این رستوران میبایست به خیابان لاله زار شمالی – بالاتر از جمهوری – روبروی سینما رودکی – پلاک ۳۵۵ بروید.

رستوران لوکس طریقت

رستوران لوکس طریقت

رستوران لوکس طریقت

رستوران لوکس طریقت