اگر به دنبال یک رستوران لوکس در تهران هستید، میتوانید به منطقه ی چیتگر رفته و رستوران مهماندار را امتحان کنید. این رستوران در چیتگر، شهرک گلستان، بلوار کوهک، برج طوبی، ورودی جنوبی، طبقه پنجم ساخته شده است و از جمله رستوران های خوب شهر محسوب میشود.

رستوران مجلل مهماندار دارای دکوراسیون بسیار لوکس و زیبایی است و از صندلیهای غذاخوری رستوران بسیار شیکی در چیدمان این رستوران استفاده شده است که جلوه ای خاص و ویژه به آن بخشیده است. این رستوران لوکس، ظرفیت پذیرایی از 300 نفر را دارد و میتواند در بهترین شکل از مهمانانش پذیرایی کند.

در رستوران مهماندار شما به منوی بسیار متنوع رو به رو میشوید و در سفره ی غذای خودتان، نان تافتونی را مشاهده میکنید که به شکل تنوری پخته شده است. تهیه ی غذا به صورت تازه و روزانه به همراه یک سرآشپر حرفه ای بر کیفیت ای غذا افزوده است. پرسنل حرفه ای آن با سابقه ای بسیار درخشان آماده ی پذیرایی از مهمانان هستند. رستوران مهماندار فاقد حق سرویس و مالیات بر ارزش افزوده است و نورپردازی حرفه ای دارد.

این رستوران همه روزه از ساعت 12 الی 16 و 19:30 الی 23:30 به ارائه ی سرویس به مهمانان مشغول است. این رستوران دارای موسیقی زنده است که ورودی آن 7 هزار تومان است. رستوران مهماندار میتواند میزبان بسیار مناسبی برای مهمانی های کوچک شما باشد.

رستوران مهماندار

رستوران مهماندار

رستوران مهماندار

رستوران سنتی مهماندار

رستوران مهماندار

رستوران  سنتی مهماندار