یکی از بهترین رستوران های خیابان پاسداران تهران ، رستوران مورانو می باشد. این رستوران ایتالیایی همان طور که اشاره شد، در خیابان پاسداران، بالاتر از برج سفید، بوستان هفتم و پلاک 137 واقع شده است.

رستوران مورانو

رستوران مورانو

دکوراسیون رستوران مورانو بسیار شیک بوده و با هنرمندی تمام به جای میزهای شیشه ای معمولی از میزهای چوبی خوش تراش و با کیفیت در تجهیز رستوران استفاده شده است. رومیزی های سفید و ظریف بافت و سرویس غذاخوری چینی بسیار زیبا اشتهای شما را تحریک می کند.
برخورد کارکنان و سرویس دهی بسیار عالی و فضای رستوران آرام و دلپذیر است. اگر با خودروی شخصی خود به این رستوران می روید، می توان اطمینان داد که اطراف رستوران جای پارک به راحتی پیدا می شود و از این بابت خیالتان می تواند راحت باشد. نیازی نیست که برای پارک کردن خودروی خود زمان زیادی را تلف کنید.

رستوران مورانو

رستوران مورانو

رستوران مورانو برای برگزاری جلسات کاری یا رسمی، دورهمی های دوستانه، یک وعده ناهار و یا شام خانوادگی و حتی قرارهای عاشقانه مکان مناسب و دلچسبی خواهد بود. سرآشپز این رستوران هر غذایی را که شاید بارها میل کرده باشید، طوری آماده می کند که تصور می کنید غذایی جدید با طعمی جدید را مقابل خود دارید.