مالزی یکی از کشورهایی است که در آن چشم اندازهای فوق العاده ای وجود دارد که می تواند برای مسافران بسیار جذاب باشد. مالزی کشوریست که علاوه بر جاذبه های گردشگری اش، رستوران ها و کافه هایی دارد که می تواند شکم گردی فوق العاده ای را برای مسافران رقم بزند. ما در این مطلب قصد داریم به معرفی تعدادی از رستوران های مالزی که چشم اندازی زیبایی دارند، بپردازیم.

رستوران های خوب مالزی با چشم انداز فوق العاده

رستوران آسمان ترویکا

رستوران آسمان ترویکا در کوالالامپور قرار دارد و مسافران برای صرف غذا در این رستوران باید به طبقه 23 برج ترویکا بروند. قرار گیری رستوران آسمان ترویکا در طبقه 23 ام برج، به این معنی است که مسافران قرار است در کنار صرف غذاهای بسیار خوشمزه، از چشم انداز زیبا لذت ببرند.

رستوران آسمان ترویکا

رستوران آسمان ترویکا

 

رستوران مارینی یا ۵۷

این رستوران، یکی از رستوران های ایتالیایی است که در کوالالامپور قرار گرفته است. رستوران مارینی در طبقه 57 برج های دوقلوی پتروناس جا گرفته است و تمام شهر زیر پای مراجعینی قرار می گیرد که برای صرف غذای بسیار خوشمزه در رستورانی با طراحی داخلی بساری شیک آمده اند.

رستوران مارینی

رستوران مارینی

 

رستوران هات وک پنانگ

دکوراسیون داخلی چوبی رستوران مذکور، بر جذابیت غذاهای خوشمزه محلی که در این رستوران سرو می شود، می افزاید. مسافرانی که به این رستوران می روند غذاهای بسیار تند و البته بسیار خوشمزه ای میل می کنند که با ادویه های خاصی درست می شوند.

رستوران بالی های پنانگ

در این رستوران، انواع غذاهای دریایی سرو می شود. در این رستوران، غذاها به بهترین شکل ممکن دیزاین می شوند. رستوران بالی های پنانگ از جمله رستوران های بسیار خوب مالزی محسوب می شود.

رستوران بالی های پنانگ

رستوران بالی های پنانگ

 

رستوران اشرافی لنکاوی

مسافرانی که دوست دارند در یک رستوران ساحلی فوق العاده غذا میل کنند، رستوران اشرافی لنکاوی بهترین گزینه است. این رستوران اشرافی به Nam معروف است و آرامشی بی نظیر دارد و انواع غذاهای اروپایی و ایتالیایی در آن سرو می شود.