یک رستوران خوب برای گذراندن اوقات فراغت و تنوع در صرف غذا در طول هفته و ماه برای همه لازم است. معمولا رستوران هایی که در هتل های وجود دارند، توقع مراجعین را بالا می برند، چرا که به هر حال درون هتل قرار گرفته اند و می بایست سرویس فوق العاده ای ارائه دهند.

مثلا با ورود به هتل و دیدن صندلی هتلی زیبا که در لابی قرار گرفته است، چنین تصوری را به وجود می آورد که رستوران آن هم باید همین خصوصیت را داشته باشد.

امروز یه سراغ هتل پاریز در محله ی جردن میرویم و به معرفی رستوران آن خواهیم پرداخت که میتواند لحظات خوشی را برای شما بسازد.

معرفی رستوران هتل پاریز

این رستوران بسیار شیک است و دکوراسیون آن به رنگ جذاب قرمز است که با سفید آمیخته شده است. صندلی غذاخوری رستوران مذکور بسیار راحت هستند و شما حین صرف غذا احساس آرامش میکنید. برخلاف بسیاری از رستورانهایی که در هتلهای مختلف قرار دارند، این رستوران از شما هیچگونه حق سروی و مالیات بر ارزش افزوده ای دریافت نمیکند. استفاده از مواد اولیه تازه و تهیه ی آن به شکل روزانه جز دستورالعملهای این رستوران است، پس هنگام مراجعه به آن، خود را برای صرف یک غذای بسیار مرغوب و با کیفیت آماده کنید.

محیط این رستوران بسیار دل انگیز است و میتواند از شما در کنار 160 نفر دیگر پذیرایی کند. برای صرف غذا در این رستوران باید به آدرس خیابان جردن (آفریقا)، بین ظفر و میرداماد، بلوار مینا، پلاک 20 بروید. برای اطاعات بیشتر و رزرو میز در این رستوران میتوانید با شماره 8675612 الی 18 تماس حاصل کنید.

رستوران هتل پاریز

رستوران هتل پاریز

رستوران هتل پاریز

رستوران هتل پاریز

رستوران هتل پاریز

رستوران هتل پاریز