خلاقیت همان چیزی است که حتی میتواند اجسام و چیزهای مرده را هم به موجودات متحرک تبدیل کند. در مورد رستوران ها هم به همین صورت است. خلاقیت در رستوران همیشه لازم نیست در رابطه با غذاها و طعم آنها باشد. گاهی یک رستوران می تواند با داشتن یک دکوراسیون زیبا و خلاقانه مشتری های زیادی را جلب کند که رستوران کشتی سندباد هم یکی از این رستوران هاست.رستوران کشتی سندباد، رستورانی تازه تاسیس است که در خیابان ولیعصر، خیابان طالقانی، روبروی جهاد سازندگی، پلاک 23، هتل پارسا قرار دارد. این رستوران خلاقیت زیادی در دکوراسیون خود بکار برده است.
دکوراسیونی شبیه به کشتی دریایی توانسته فضا را جذاب و هیجان انگیز کند. میزهای غذاخوری چوبی با چیدمانی ویژه آراسته شده اند و تزیین دیوارها فانوس و سکان و غیره است اما چیزی که می توان گفت اصلا در چیدمان این رستوران به چشم نمی خورد، کاناپه فست فود است. سطح قیمتی رستوران تقریبا بالا است ولی ارزش حداقل یکبار امتحان را دارد.

رستوران کشتی سندباد

رستوران کشتی سندباد

سالاد بار، منوی باز شب، و پخش موسیقی زنده از دیگر ویژگی های این رستوران است. سرو غذا توسط گارسون هایی با لباس ملبانان دریایی صورت می گیرد و معمولا بیش از نیم ساعت طول نمی کشد. منوی غذا شامل غذاهای فرنگی و ایرانی می شود و تنوع بالایی دارد.

رستوران کشتی سندباد

رستوران کشتی سندباد

رستوران کشتی سندباد

رستوران کشتی سندباد