هنگامی که بحث خلاقیت مطرح میشود، بسیاری از افراد سعی میکنند با ستفاده از نبوغ و خلاقیتی که دارند از رقبای خود جلو بیفتند. گاهی این خلاقیت ها موثر است و گاهی مخرب. حال چرا مخرب میگوییم؟ به ادامه ی مطلب توجه کنید.
تا به امروز رستورانهای بسیار لوسی را به شما معرفی کرده ایم که دکوراسیون شیکی داشته اند، کاناپه های چرمی، مبلمان زیبا و میز و صندلی های خاصی در تزئین آنها استفاده شده بود و از شما دعوت کرده بودیم که به این رستوران ها بروید و از غذاهای خوشمزه ی آنها امتحان کنید. اما اگر از جمله آدم های حساس هستید، پیشنهاد میکنیم که از خواندن ادامه ی مطلب خودداری کنید ،چرا که رستوران یا بهتر است بگوییم کافه رستورانی که در پایین معرفی کرده ایم، کمی چندش آور است.
به گزارش روزنامه دیلی میل انگلیس تصویری از یک کافی شاپ در اندونزی منتشر شده است که غذاها و نوشیدنی ها در آن به منظور حفظ محیط زیست و بالابردن سطح آگاهی در خصوص اهمیت بهداشت، در کاسه های توالت سرو می شود.
نام این کافه کافه جامبان به معنی کافه توالت است و در شهر سمارانگ اندونزی ساخته شده است. این کافه به مشتریان خود ظرف هایی به شکل کاسه توالت میدهد تا خوراکی و نوشیدنی های خود را از داخل آن سرو و میل کنند. ( تصورش هم میل انسان را برای خوردن غذا و نوشیدنی از بین میبرد )

در ادامه این گزارش آمده است: ایده چنین رستورانی از سوی یک پزشک به نام “بودی لاکسونو،” صاحب مؤسسه ” واهانا باکتی سیجاهترا” و صاحب این رستوران اجرا شده است. وی در طرح خود تلاش کرده مردم را در خصوص اهمیت استفاده از توالت برای قضای حاجت بجای اماکن عمومی آگاه کند.
گفته میشود که استفاده از این ایده از این رو انجام شده است که در اندونزی تعداد زیادی دستشویی وجود ندارد؛ چرا که طبق آمارها 24 میلیون اندونزیایی در خانه هایشان توالت ندارند.
دیلی میل سپس اشاره می کند ایده درست کردن چنین رستورانی جدید نیست. بطوری که رستوران هایی مشابه در روسیه و تایوان وجود دارد؛ اما تنها فرق این رستوران با آنها این است که این مکان با اهداف آموزشی برای مردم راه اندازی شده است.
از سوی دیگر، یکی از مشتریان این رستوران گفت وی در ابتدا از این ایده احساس انزجار و نفرت کرده بود؛ اما کنجکاوی سبب شد تا یک وعده غذایی را در این رستوران سفارش دهد. وی سپس گفت این ایده ای جالب توجه است.
یک مشتری دیگر که 15 سال دارد، در این خصوص گفت: هنگامی که وارد این رستوران شدم و توالت ها را دیدم، احساس ترس کردم؛ اما پس از آن که صاحب رستوران در خصوص تمیز بودن غذاها و نوشیدنی ها اطمینان کامل داد، از آنها خوردم.
بودی لاکسونو،  پزشک مؤسس این رستوران گفته است می خواهد پروژه اش سبب هشیار کردن مردم در خصوص نقش دستشویی ها در پیشگیری از شماری از بیماری های کشنده شود.
وی همچنین در ادامه افزود: در اندونزی، همچنان 24 میلیون خانواده توالت ندارند و مردم بر اثر بیماری اسهال، حصبه و روده بزرگ جان خود را از دست می دهند.

رستورانی که غذایش را در کاسه توالت سرو میکند

رستورانی که غذایش را در کاسه توالت سرو میکند

رستورانی که غذایش را در کاسه توالت سرو میکند

رستورانی که غذایش را در کاسه توالت سرو میکند

خود را به جای مراجعین این رستوران بگذارید، اگر شما با خرید تور خارجی، به اندونزی سفر کنی، حاضر هستید برای یکبار هم که شده به این رستوران مراجعه کنید و از غذاهایی که در کاسه توالت سرو میشوند بخورید؟