آیا شما جر علاقه مندان به غذاهای ایتالیایی هستید؟ آن قدر رستوران ایتالیایی در تهران وجود دارد که جایی در پشت میز و صندلی رستوران ایتالیایی برای شما پیدا شود.

به محله ی سعادت آباد که بروید، تعداد زیادی رستوران را خواهید یافت که بیشتر آنها را رستورانهای ایتالیایی تشکیل داده اند . یکی از این رستوران های خوب ایتالیایی نیز در همین منطقه قرار گرفته است که رستوران کوزی کورنر نام دارد. برای آشنایی بیشتر با این رستوران در ادامه ی مطلب با ما همراه شوید .

رستوران کوزی کورنر

این رستوران در سعادت آباد، میدان کاج، خیابان سرو شرقی، خیابان علامه شمالی، بین 18 و 20 شرقی، روبروی پاساژ سهیل قرار گرفته است و همه روزه از ساعت 12:30 الی 23 به ارائه ی سرویس به مراجعینش مشغول است . این کافه رستوران ایتالیایی محیط بسیار دنجی دارد، نورپردازی آن ملایم است و استفاده از چوب در دکور کردن آن، حس روح بخشی را به انسان منتقل میکند . این کافه رستوران کوچک است و ظرفیت پذیرایی از 25 نفر را دارد، اما کادر آن بسیار مجرب هستند و کارآزموده .

این کافه رستوران فاقد ارزش افزوده است اما 10 درصد به عنوان حق سرویس بر صورت حسابتان افزوده خواهد شد . در این کافه رستوران شما میتوانید انواع نوشیدنی ها و غذاهای ایتالیایی را سفارش داده و از طعم بی نظیر آن لذت ببرید . برای هماهنگی های بیشتر و یا رزرو میز میتوانید با شماره 02122093464 تماس حاصل کنید.

رستوران کوزی کورنر

رستوران کوزی کورنر

رستوران کوزی کورنر

رستوران کوزی کورنر

رستوران کوزی کورنر

رستوران کوزی کورنر