اگر سفری به شهر تهران دارید، بد نیست با برخی از معروف ترین رستوران ها آشنا شوید. با معرفی رستوران های معروف تهران، می توانید بهترین وعده های غذایی را نوش جان کنید.

رستوران البرز

اولین رستورانی که می خواهیم معرفی کنیم، “رستوران البرز” است. چلوکبابی البرز در سال 1346 توسط شخصی به نام “برماس” افتتاح شد. از ابتدای کار، البرز شعارش سرو بهترین و باکیفیت ترین غذای اصیل ایرانی بود. این رستوران در سال 1350، به مکان فعلی اش در سهروردی انتقال یافت؛ محله ای که از آن زمان، محل رفت و آمد افراد مرفه بود.
زمانی که استانداردهای کیفی بین المللی چندان مورد اهمیت نبود، رستوران البرز با فرستادن افراد مستعد به خارج از کشور و آموزش آنها، و نیز تلاش برای استفاده از سيستم های HACCP و سیستم مدیریتی جدید، سعی در ارائه بهترین خدمات به مشتریانش بود. این رستوران اکنون دارای دو سالن بسیار بزرگ برای پذیرایی و یک سالن VIP است. قیمت منوی این رستوران نسبتا بالا است اما ارزش یک بار امتحان را دارد. این رستوران در سهروردی شمالی، نبش نیکوقدم واقع شده است.

معرفی رستوران البرز تهران

معرفی رستوران البرز تهران

معرفی رستوران البرز تهران

معرفی رستوران البرز تهران

معرفی رستوران البرز تهران

معرفی رستوران البرز تهران

رستوران فرانسوی آنتروکوت

کافه رستوران فرانسوی آنتروکوت در سال 1309، یعنی 86 سال پیش، در تهران توسط ” خانم بوبیر” افتتاح شد. این رستوران علاوه بر کیفیت عالی اش، از فضایی زیبا برخوردار بود و همین دو مسئله ، به سرعت آن را مشهور ساختند.
خانم بوبیر برخلاف بسیاری از رستوران داران، از منوی ابتکاری خودش استفاده کرد . این منو شامل استیک مخصوص مرغ با نوعی سس فرانسوی مخصوص بود. این سس آنقدر لذیذ بود که به سرعت شهرتی جهانی پیدا کرد. سس منحصر به فرد آنتروکوت سال هاست که دستور تهیه اش را برای خود حفظ کرده و تاکنون هیچ رستورانی نتوانسته مانند آن را تهیه کند. دسرهای مختلف فرانسوی نیز در این رستوران آماه می شوند که خوشمزه ترینش، دسر بستنی با سس شکلات است.
رستوران فرانسوی آنتروکوت در اتوبان کردستان، خیابان شیراز جنوبی، نبش کوچه ژاله پلاک واقع شده است.

رستوران فرانسوی آنتروکوت

رستوران فرانسوی آنتروکوت

رستوران فرانسوی آنتروکوت

رستوران فرانسوی آنتروکوت

رستوران الیزه

اگر تمایل دارید یک وعده غذایی تان را در فضایی مدرن و با منوی فست فودی میل کنید و به دنبال رستورانی با کیفیت هستید، الیزه مناسب شما است. رستوران الیزه یکی از بهترین فست فودی های تهران است. برای معرفی رستوران در منطقه شمالی تهران، این رستوران بهترین گزینه خواهد بود. الیزه بر بالای برج تندیس، در میدان تجریش، واقع شده است و دارای 700 متر فضای سرپوشیده و 900 متر فضای سرباز با منظره زیبای میدان تجریش و کوه های شمال تهران می باشد.
آنچه الیزه را به شهرت رساند استفاده از آخرین تکنولوژی های پخت و پز و سرآشپزی بین المللی بود. این رستوران تمام تجهیزاتش را از کشور آلمان وارد کرد و برای داشتن منویی خاص و فوق خوشمزه، از از شف بین المللی آقای تاشکران و تیم آشپزی ایشان که در مجموع هتل های بین امللی هیلتون مشغول به کار بودند، دعوت به همکاری کرد. منوی این رستوران به گونه ای انتخاب شده که برای هر سلیقه ای ، حتما چند گزینه وجود دارد. سالادها و دسرهای مخصوص این رستوران را حتما امتحان کنید. قیمت منوی این رستوران، متوسط رو به بالا است.

معرفی رستوران الیزه

معرفی رستوران الیزه

معرفی رستوران الیزه

معرفی رستوران الیزه

رستوران الیزه

رستوران الیزه

رستوران بوفالو

خیابان انقلاب یکی از قدیمی ترین خیابان های تهران است، خیابانی که خاطرات سال های طولانی از تهران را در دل خود جای داده است. یکی از بناهای شاخص این خیابان تئاتر شهر است و در نزدیکی آن، شما می توانید یکی از بهترین رستوران های تهران را پیدا کنید.
رستوران بوفالو جز بهترین رستوران ها برای غذاهای بین امللی است. انواع غذاهای دریایی، ایتالیایی ، چینی ، فست فودها و ساندویچ ها را می توانید در آن میل کنید.
بوفالو از سالنی دو طبقه با مساحت بزرگی برخوردار است. سفارش و دریافت غذا بیشتر شبیه به فست فودهای امروزی است. قیمت منوی این رستوران، متوسط است. حجم غذاهای معقول است و مزه شان عالی و بی نظیر. اگر سری به این رستوران زدید، حتما به تئاتر شهر و پارک دانشجو هم بروید.

رستوران بوفالو تهران

رستوران بوفالو تهران

رستوران بوفالو تهران

رستوران بوفالو تهران