اینکه همیشه صبحانه را در خانه یا محل کارتان میل کنید یک چیز عادی است . برای اینکه یک کار غیر از کارهای همیشگی انجام دهید ، میتوانید یک صبح متفاوت را آغاز کنید و یک تنوعی به زندگی خود ببخشید . به جای اینکه صبح در خانه و یا محل کارتان صبحانه بخورید ، به یک رستوران خوب بروید و از بوفه ی صبحانه ی آن هر آنچه دوست دارید امتحان کنید . اما میپرسید کدام رستوران ؟ پیشنهاد ما به شما رستوران یاران است .
از آنجایی که تعداد زیادی از شرکت ها و مراکز کاری در مرکز تهران وجود دارد ، ما هم امروز قص داریم تا شما را با یک رستوران در همین حوالی آشنا کنیم . رستوران یاران در خیابان شریعتی – نرسیده به خیابان معلم قرار گرفته است و میتوان به جرات گفت کامل ترین بوفه صبحانه در مرکز شهر را داراست . این رستوران دارای محیط بسیار مناسبی است و دکوراسیون منظمی دارد . ظرفیت پذیرایی از 75 نفر را دارد و از بهترین مواد و با کیفیت ترین آنها برای شما یک صبحانه ی دبپذیر را آماده میکند .
در این رستوران نه حق سرویس و نه مالیات بر ارزش افزوده از شما دریافت نمیشود، ضمنا در منوی صبحانه رستوران و یا خربزه هم کنار غذایتان سرو میشود . رستوران یاران آماده است تا یک صبح دل انگیز را بریتان رقم بزند . کافیست امتحان کنید .

رستوران یاران

رستوران زیبای یاران

رستوران یاران

رستوران یاران

رستوران یاران

رستوران یاران