ایرانی ها به طور معمول در سفر، دست و دلباز می شوند و انواع رستوران ها و فست فود های خوب را برای خود انتخاب می کنند. به طور معمول رستوران هایی که در نزدیکی جاذبه های گردشگری هستند، مراجعه کننده های زیادی دارند و قیمت غذاهایشان نیز از مناطق دیگر شهر بالاتر است. مسافران با خرج های زیاد موجب شده اند که مدیران فست فود ها و رستوران ها قیمت بالاتری برای غذا های خود بگذارند.
در صورتی که رستوران شما در نزدیکی جاذبه ای تفریحی و یا تاریخی نباشد باز هم با راه های خاص می توانید توریست های زیادی را به خود جذب کند. این مسئله در صورتی است که با تبلیغات اصولی مشهور شود. زمانی که بحث غذای با کیفیت مطرح می شود، هیچ کس به تجهیزات کارکرده فست فود اهمیت نمی دهد بلکه کیفیت غذا و نحوه ی پذیرایی و دکوراسیون فست فود مورد اهمیت قرار می گیرد. کیفیت بالای غذا و تبلیغات اصولی می تواند سبب شود که گردشگران و توریست های زیادی به خود جذب کند. در ادامه ی این مطلب قصد داریم برخی از راه های بالا بردن فروش فست فود و رستوران را به شما آموزش دهیم.

بازاریابی رستوران

بازاریابی رستوران

چه کنیم فروش فست فود و رستوران افزایش یابد؟

نمایش اسم و آدرس رستوران

برای آن که بین مسافران وگردشگران شناخته شوید بهتر است از هیچ تبلیغی روی گردان نباشید. نام و نشانی فست فود خود را در میدن های شهر و همچنین ورودی شهر، فرودگاه و حتی ترمینال ها تبلیغ کنید. این مسئله باعث می شود که در لحظه ی ورود مسافران اسم فست فود و یا رستوران شما را در ذهن خود ثبت کنند و در زمان گرسنگی به دنبال رستوران شما باشند.

تبلیغ در هتل ها

همان طور که می دانید تمامی هتل ها خودشان رستوران و کافه دارند ولی اغلب مسافران ترجیح می دهند غذای خود را خارج از هتل میل کنند، بنابراین رستورانی که هتل به مسافران معرفی می کند می توانید رصت خوبی برای شناخته شدن باشد. بهتر است بدانید که اکثر هتلداران در مقابل چنین تبلیغاتی واکنش منفی از خود نشان می دهند، با این حال می توانید فردی را استخدام کنید که در نزدیکی هتل بایستد و کارت رستوران را بین مسافران پخش نماید.

همچنین بخوانید: چطور برنامه کسب و کار فست فود را تدوین کنیم؟

تبلیغ در گوگل

اکثر افراد در زمان سفر از نقشه های آنلاین گردشگری استفاده می کنند بنابراین این نقشه ها می توانند فرصت خوبی برای دیده شدن باشند. نقشه ی گوگل یکی از پر کاربرترین نقشه های آنلاین است. لازم به ذکر است که گوگل ابزاری دارد که به وسیله ی آن می توانید اسم و آدرس رستورانتان را در آن ثبت نمایید.

قیمت پایین در ازای هر پرس غذا

قیمت شکنی می تواند مثل یک بمب در کل شهر صدا کند. در صورتی که هدف شما فروش بالا باشد، باید از خیر سود بالا از هر پرس غذا بگذرید و روش سود کمتر و فروش بیشتر را اجرا کنید. زمانی که هزاران مشتری در طول روز به رستوران شما در رفت و آمد باشند بهتر از آن است که مشتری کمی داشته باشید ولی سود بیشتری بگیرید. برای انجام این کار باید علاوه بر کیفیت بالای غذا قیمت غذا ها را پایین بیاورید. با این حال می توانید مقداری از حجم غذا کاهش دهید.

فست فود

فست فود