برای قلهکیهای عزیز یک پیشنهاد ویژه داریم و آن هم کافی شاپ Pulp Juice در دوراهی قلهک است.
برای معرفی کافی شاپ Pulp Juice باید گفت که دارای فضای ساده و مدرنی است که میز و صندلیهای کافی شاپ ساده آن تنها گنجایش 15نفر را دارد.اما اکثر مشتریها سفارش خود را خریداری کرده و با خود می برند.اما اگر بخواهید داخل کافی شاپ میل کنید باید خیلی زرنگ باشید که جای نشستن نصیبتان بشود.

کافی شاپ Pulp Juice

کافی شاپ Pulp Juice

در کافی شاپ Pulp Juice انواع نوشیدنیهای سرد و گرم و دسر و بستنیها با تزئینات هوس انگیز سرو می شود.قهوه های این کافی شاپ از برند StarBucks است و کلیه ی سفارشات در مقابل چشم مشتری از بهترین مواد تهیه می شوند.
اما پیشنهاد ما خرید از نت برگ و برخورداری از تخفیف 50درصدی خرید بستنی،قهوه و آب میوه است که شما با پرداخت 6هزار تومان به جای 12هزار تومان می توانید لذیذترین خوراکیها را سفارش داده و در کنار دوستانتان در این هوای سر لذت ببرید.در ضمن مهلت خرید از 11بهمن تا 11اسفند ماه است.این پکیج شامل ارائه ی سرویس به صورت حضوری در محل و امکان بیرون بر توسط مشتری و پیک رایگان فقط در محدوده ی کافی شاپ در صورت ارائه ی 5 نت برگ به بالا است.

کافی شاپ Pulp Juice

کافی شاپ Pulp Juice

کافی شاپ Pulp Juice

کافی شاپ Pulp Juice

کافی شاپ Pulp Juice

کافی شاپ Pulp Juice

اگر مایل باشید که سفارش خود را در فضای گرم کافی شاپ میل کنید،باید گفت که اینترنت وای فای و فضای پارک مناسب در اختیار شما خواهد بود.پس از بودن در کافی شاپ Pulp Juice و سفارش خوراکیهای لذیذ با تخفیف ویژه نهایت لذت را در روزهای سرد زمستانی نصیب خود و دوستانتان کنید.

آدرس:شریعتی، دوراهی قلهک، خیابان بضیری، پلاک 47
شماره تماس: 02122617532