ویکی فودز را دنبال کنید چرا که در این مطلب می خواهیم یکی از بهترین سفره خانه ها و البته لوکسترین سفره خانه های تهران را به شما معرفی کنیم.

 

سفره خانه غزل

این سفره خانه که غزل نام دارد در خیابان اسکندری شمالی، بعد از چهارراه طوسی، کوچه حافظ، سفره خانه غزل قرار گرفته است و تجهیز سفره خانه به بهترین و زیباترین وسایل و امکانات ممکن است.
فضای و دکوراسیون این سفره خانه بسیار متفاوت و خاص است. در یک طرف آن تعدادی میز و صندلی چوبی قرار داده شده است و در سوی دیگر تخت های رستورانی! به علاوه حال و هوای این سفره خانه بسیار صمیمی است.
از فضا و دکوراسیون گرم ، صمیمی و دنج این سفره خانه که بگذریم، به پرسنل مجرب و کار آژموده ای می رسیم که دائما به سرویس دهی به مهمانان مشغولند. منوی با کیفیت سفره خانه شما را با غذاهای بسیار خوشمزه حیرت زده خواهد کرد.
رستوران غزل حق سرویس و مالیات بر ارزش افزوده است و ظرفیت پذیرای از 90 نفر را دارد. سفره خانه غزل را میتوان یک گزینه ی مناسب برای دورهمی های دوستانه و خانوادگی دانست.
شما میتوانید همه روزه از ساعت 12 الی 24 به اسن فره خانه مراجعه کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر نیز می توانید با شماره های 66577534 و 09901300071 تماس حاصل کنید.

 

سفره خانه غزل

سفره خانه غزل

سفره خانه غزل

سفره خانه غزل