در تهران رستوران های مختلفی وجود دارد، رستوران هایی که هرکدام دارای ویژگی های منحصر به فردی هستند و برای هر مسافری با هر سلیقه ای گزینه هایی وجود دارد. اگر به محله ی سعادت آباد بروید ، بسیاری از رستورانهای لوکس تهران را در این محله خواهید یافت . رستورانی که امروز قصد معرفی آن را داریم نیز در همین محله قرار گرفته است . این رستوران شاخه طوبی نام دارد و یک رستوران لوکس با فضایی متفاوت است.

رستوران شاخه طوبی

به این رستوران که بروید ، با فضایی مواجه خواهید شد که تلفیقی از دکوراسیون سنتی رستوران و میز و صندلی های مدرن است. تزئینات این رستوران که در دیوارها صورت گرفته است ، از اینه کاری ها تا کاشی هایی که در آن استفاده شده است همگی به سبک سنتی به کار گرفته شده است و در مقابل ، استفاده از نیمکت های مدرن رستوران و میز و صندلی هایی که به شکل مبلمان هستند ، فضای دوگانه اما جالب را در اختیار مراجعین قرار میدهد . البته در این رستوران تخت های سنتی نیز قرار داده شده است تا علاقه مندان بتوانند غذای خود رادر فضای بیشتر سنتی میل کنند. نورپردازی این رستوران بسیار آرامش بخش است و یک حس گرم و صمیمی را به مهمانان منتقل میکند .

کیفیت غذایی که در این رستوران ارائه میشود بسیار بالاست چرا که از مواد اولیه تازه و با کیفیت در پخت غذاها استفاده میشود . فضای دلنشین و شیک آن همراه با کادری مجرب، میتوانند لحظات خوشی از صرف شام را برایتان رقم بزند. شما می توانید روی میز و صندلی رستوران بنشینید و شاهد پذیرایی خوب کارکنان رستوران شاخه طوبی باشید.

این رستوران دارای مالیات بر ارزش افزوده نمی باشد اما 10 درصد به عنوان حق سرویس بر صورت حسابتان افزوده میشود . شما میتوانید برای صرف غذا در این رستوران به آدرس ،  تهران، سعادت آباد، خیابان علامه جنوبی، نبش 36 غربی مراجعه کنید و همچنین برای اطلاعات بیشتر و رزرو میز میتوانید با شماره 88694825 تماس حاصل کنید . این رستوران همه روزه از ساعت از ساعت 12 الی 16 و از ساعت 19 الی 24 برای خدمت رسانی به شما آماده است.

رستوران شاخه طوبی

رستوران شاخه طوبی

رستوران شاخه طوبی

رستوران شاخه طوبی

رستوران شاخه طوبی

رستوران شاخه طوبی