کافه ریبار کجاست؟

کم کم که فصل پاییز از راه برسد، صبحانه خوردن در یک کافه یا شایدم در فضایی باز آن هم دی میان بوته ها و درختانی که متاثر از پاییز، نارنجی شده اند، حسابی لذت بخش می شود.

در کافی شاپ های بسیاری می توانید یک صبحانه لذیذ میل کنید، چرا که امروز یکی از اصلی ترین خدمات کافی شاپ ها، سرو یک صبحانه دلچسب است. اما کافی شاپی که ما در ادامه مطلب قصد معرفی آن را داریم، می تواند یک صبح لذت بخش را برایتان بسازد! کافه ریبار.

برای اینکه به کافه ریبار بروید، میبایست مسیر خود را به سمت زعفرانیه، جایی که موزه زمان قرار دارد کج کنید. در این کافه دو نوع انتخاب پیش روی خود دارید: یکی انتخاب میز کافی شاپی که در فضای آزاد قرار گرفته است و دو انتخاب میز و صندلی های کافی شاپی در سالن!

به گفته ی بسیاری از کسانی که این کافه را برای صرف صبحانه انتخاب کرده اند، ریبار یکی از بهترین گزینه هاست. فضای عالی، بوفه صبحانه و پرسنلی که با ادب و احترام از شما پذیرایی می کنند، لذت بخش ترین صبح را برایتان فراهم می کند.

در کافه رستوران ریبار، خود را برای یک فضای با شکوه و زیبا و یک پذیرایی شاهانه آماده کنید. راستی اگر کودک زیر 6 سال به همراه دارید، صبحانه برای او رایگان خواهد بود.

شما می توانید برای صرف صبحانه از ساعت 9 الی 13 به این کافه بروید. کافه ریبار دارای مالیات بر ارزش افزوده است یعنی هزینه ای بر روی صورت حساب شما افزوده می شود، اما خیالتان راحت باشد، چرا که در این کافه رستوران لحظات بسیار خوشی را سپری خواهید کرد.

معرفی کافه رستوران ریبار

معرفی کافه رستوران ریبار

معرفی کافه ریبار

معرفی کافه ریبار

معرفی کافه ریبار

معرفی کافه ریبار

معرفی کافه ریبار

معرفی کافه ریبار