پاییز از راه رسیده است و شاید دوست داشته باشید در عصرهای پاییزی به یک رستوران بسیار زیبا که هم دکوراسیون داخلی رستوران بسیار زیباست و هم غذاهای خوشمزه ای سرو می کند، یک وعده غذایی خوشمزه میل کنید. رستورانی که در ادامه مطلب قصد معرفی آن را داریم، رستورانی زیبا در منطقه شیخ بهایی است و بسیار معروف است. این رستوران لوپتو نام دارد.

معرفی رستوران لوپتو

 

برای معرفی رستوران لوپه تو باید گفت در خیابان شیخ بهایی شمالی جایی دنج و آرام را به خود اختصاص داده است و با انواع غذاهای دریایی،پاستا و استیک از مهمانان خود پذیرایی می کند.همانطور که از نام آن پیداست،لوپه تو یک کافه رستوران است.در کافی شاپ لوپه تو نیز انواع دسرهای خانگی و نوشیدنیها سرو می شود.

 

رستوران لوپتو

رستوران لوپتو

کافه رستوران لوپه تو یک رستوران تازه تاسیس در تهران نیست،بلکه از سال 1376 در این نقطه ی شهر از شهروندان پذیرایی می کند.تجهیز رستوران لوپه تو برای پذیرایی از 32نفر مهمان آماده است و از میز و صندلیهای مدرن و راحتی برخوردار است.دکوراسیون لوپه تو ساده اما دلچسب است و در آن احساس خوشایندی به مهمانان دست خواهد داد.در ضمن در این کافه رستوران اینترنت وای فای و جای پارک مناسب نیز فراهم است.

رستوران لوپتو ،رستورانی ایتالیایی است که شما در آن می توانید انواع غذاهای دریایی، ایتالیایی، پاستا، استیک، برگر و … را سفارش دهید و حسابی از طعم غذاهایی که توسط یک سرآشپز حرفه ای درست می شود، لذت ببرید.

آدرس: شیخ بهایی شمالی، برج صبا
شماره تماس:021-88054378