معرفی رستوران کاتوس

رستوران کاتوس، رستورانی مدرن با چیدمانی زیبا و فضایی دلنشین است اما منویی کاملا ایرانی و سنتی دارد. با ورود به رستوران آنچه توجه را به خود جلب می کند استفاده از میز های چوبی در فضایی با رنگ روشن و نورپردازی بسیار زیاد است که حس آرامش را القا می کند.
فضای رستوران بزرگ و دلباز است و برای 60 نفر ظرفیت نشستن مهیا است. در رستوران موسیقی ملایمی همیشه پخش می شود. مواد اولیه مرغوب، سرآشپزی ماهر و پختی سالم دلایل خوشمزه بودن زیاد غذاهای این رستوران است. منو شامل انواع کباب ها می شود که بیشترین قیمت متعلق به کباب برگ، سلطانی و کباب ترش با قیمت 30 هزار تومان است. قیمت منو واقعا عالی است و خبری هم از مالیات بر ارزش افزوده و حق سرویس نیست.
این رستوران پارکینگ اختصاصی ندارد اما به راحتی می توان در اطرافش، جای پارک پیدا کرد و رستوران وای فای رایگان پرسرعت دراختیار مشتریان می گذارد. اگر تصمیم گرفتید برای ماه رمضان افطارتان را در رستوران کاتوس میل کنید، پذیرایی بعد از افطار تا ساعت 2 می باشد. رستوران کاتوس در غرب تهران، بلوار فردوس شرق، مابین خیابان قبادی و خیابان ولیعصر، روبروی کوچه احمدی واقع شده است. برای رزرو میز در این رستوران با شماره 02144013941 تماس بگیرید.

رستوران کاتوس

رستوران کاتوس

رستوران کاتوس

رستوران کاتوس

رستوران کاتوس

رستوران کاتوس

رستوران کاتوس

رستوران کاتوس